Відділення післядипломної освіти
Четвер, 30 травня 2013 16:17

Палієнко Ольга Аркадіївна

палієнкоПалієнко Ольга Аркадіївна – старший викладач кафедри медико-0біологічнеих дисциплін і валеології. Народилась 21 листопада 1965 року в смт. Вільшана Черкаської області. З 1983 по 1988 рік навчалась в Київському державному педагогічному інституті ім. М. Горького, на природничо-географічному факультеті, спеціальність - вчитель географії та біології. З 1988 року працює в Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди. Педагогічний стаж у вищій школі  - 25 років.

Забезпечує викладання таких дисциплін: «Анатомія людини»,  «Анатомія людини з основами спортивної морфології», «Фізіологія людини та тварин», «Вікова фізіологія, шкільна гігієна».

Автор понад 30 наукових та навчально-методичних праць. Серед них навчально-методичний посібник у 2-х частинах «Анатомія людини» (2012 р.) для студентів спеціальності «біологія» та «фізичне виховання )природничо-технологічного інституту та інституту фізичного виховання.

Науково-дослідна робота О.І.Палієнко спрямована на вивчення рівня фізичної підготовленості і працездатності дітей, підлітків та студентів.

 

Read 10473 times

 

tempus 188x60 pedrpesacom баннер nodots   lWVYpU0C4wg  и т.д. 1