Афіляція ВНЗ
Четвер, 21 грудня 2017 20:42

Відкрилася виставка «Світ дитинства»

(0 votes)

У виставковому стенді читального залу бібліотеки «Шевченківська світлиця» Переяслав-Хмельницького вишу імені Григорія Сковороди відкрилася виставка творчих робіт студентів педагогічного факультету спеціальності «Образотворче мистецтво», яка має чарівну назву «Світ дитинства». На виставці  представлені творчі роботи, виконані в техніках декоративної глини, декупажу, пап’є-маше,  картону.

Керівником виставки є кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання вишу Тетяна Борисівна Носаченко

Зі світлими почуттями і натхненням студенти створили казкове містечко ангеликів, наповнене цікавими образами дітей, тварин і фантастичних будиночків.

Запрошуємо відвідати виставку і поринути у близький кожному світ дитинства.

Тетяна Носаченко

Read 94 times