І Всеукраїнська науково-практична конференція "І.Я Франко: актуальні проблеми дослідження життя та творчості"
ADMIN

ADMIN

Переможець 7-го сезону пісенного шоу "Голос країни" священик з м. Березані Олександр Клименко завітав у студію програми "Ранок надії" (телеканал "Надія"). Він розповів про свій творчий шлях,  про причини участі у шоу, про життя після конкурсу. Після ефіру Олександр Клименко презентував нову пісню "Цвіт полуниці" на слова кандидата педагогічних наук, професора Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди Олександра Потапенка, (музика В. Тузика).

Розповідаючи про пісню «Цвіт полуниці» Олександр Клименко зазначив:

- Ця пісня написана прекрасним чоловіком Олександром Потапенком, який викладає в Переяславському виші. Вона розкриває біль – біль втрати, біль дорослого чоловіка, який знає, що життя не просте і в ньому багато моментів, які без Бога не переживеш.

Із ефіром телепередачі «Ранок надії» можна ознайомитися за адресою:

https://www.youtube.com/watch?v=Jia-4v5sYJM

Ольга Науменко

Субота, 24 червня 2017 10:36

ЧЛЕНИ ДЕК – У РОЛІ СУДДІВ.

Постол Віктор – заслужений майстер спорту, чемпіон світу з професійного боксу, склав два державні іспити з оцінкою – відмінно.  Суддівське рішення виявилося одностайним. Молодець!!!

 

Постол Віктор у 2015 р. завоював вакантний титул чемпіона світу з професійного боксу за версією WBC в першій напівсередній вазі. 3 жовтня 2015 у бою з Лукасом Матіссе (своєму 28-му професійному бою) виборов вакантний титул чемпіона світу за версією WBC в першій напівсередній вазі. Бій проходив в Карсоні(Каліфорнія, США) і достроково завершився нокаутом у 10-му раунді.

Субота, 24 червня 2017 10:28

НІЧ ЕНЕРГЕТИКИ В КИЄВІ

,

Швидкість і точність мислення,  красу і креативність висловлювань, глибокі знання і практичну підготовку продемонструвала майстер спорту, член збірної команди України –Марина Ляхор.

 

Марина Ляхор, чемпіонка Європи, учасниця Всесвітньої студентської універсіади з регбі-7

З 10 по 11 червня в місті Києві проходив турнір з армліфтингу та армреслінгу «BARS OPEN CHALLENGE». В рамках турніру змагання відбувалися у два етапи.

«Армліфтинг» це силовий вид спорту, змагання на силу хвата. Змагання з армліфтингу цікаві завдяки своєму непередбачуваному характеру: їх результат важко вгадати за зовнішнім виглядом учасників, так як він залежить не від загального фізичного розвитку спортсменів, а саме від сили хвата кисті. Історія даного виду спорту зовсім не нова, як прийнято вважати. Першим поштовхом до його популяризації стали виступи німецького силача Германа Горнера, на прізвисько Могутній, ще в 1920 році, який піднімав рекордну вагу однією рукою в 330,0 кг.
          «Армспорт», чи «армреслінг» це вид боротьби, де за спеціальним столом сходяться два атлети. Перемагає той атлет, якому вдається дотиснути руку суперника до бокового валіку. Даний вид спорту зародився в Америці і налічує близько ста років свого існування. Дуже популярним зараз стаєйого пропагування на телеекрані серед зірок шоубізнесу у різних телепередачах.

         У турнірі взяли участь студенти-сумоїсти Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди і здобули призові місця.  Отож за результатами турніру з армліфтингу  (вправа ROLLING THUNDER) призові місця розприділилися таким чином:

вагова категорія до 70 кг.
3 місце - Наталія Кондратюк (35 кг)
вагова категорія 70+
1 місце - Вікторія Царук (50 кг).

вправа SILVER BULLET (абс)
2 місце - Вікторія Царук,
3 місце – Наталія Кондратюк
За результатами армреслінгу:
Вагова категорія 70+
2 місце (ліва) – Вікторія Царук

 2 місце (права) - Вікторія Царук .

Прес-служба університету

Лавський Микола – Орденоносець, чемпіон двох Дефлімпійських ігор, призер чемпіонату Європи і світу з футболу склав Державний іспит з медико-біологічних основ фізичного виховання на відмінно! Молодець!!!

Лавський Микола, чемпіон ХХІ Дефлімпійських ігор м. Тайбей (Тайвань, 2009 р.), срібний призер ХХІІ Дефлімпійських ігор м. Софія (Болгарія, 2013 р.) і чемпіонату Європи (Данія, 2011 р. ); бронзовий призер чемпіонату світу (Туреччина, 2012 р.); нагороджений Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (2009 р.) .

Нещодавно на головній площі Переяслава-Хмельницького відбувся турнір з армреслінгу (боротьба на руках) “Сталевий крюк Переяславщини”. Його учасниками було до трьох десятків осіб, переважно молоді у віці 18-30 років, з міста й району.

Організатор змагань Віктор Сулима, голова міськрайонного осередку армреслінгу, зазначив, що федерація цього виду спорту в Україні існує вже зо два десятка років. У нас її осередок виник порівняно не так давно, і зараз стало можливим приймати участь в офіційних змаганнях різних рівнів.

Варто сказати, що учасниками турніру були не лише чоловіки, а й жінки, хоча останніх і було лише троє. Серед них викладача Переяслав-Хмельницького педуніверситету імені Григорія Сковороди Вікторію Царук можна вважати вже досвідченою спортсменкою. Вікторія Царук розповіла, що цим видом спорту займається близько року. І вже має певні здобутки. Так у лютому цього року стала переможницею чемпіонату Київщини, а в березні на чемпіонаті України у Харкові виборола трете призове місце.

Боротьба на руках – вид не складний. Займатися, чи хоча б спробувати, може кожен бажаючий, але для цього треба мати принаймні базову фізичну підготовку і таке інше. Тренування з армреслінгу в НЦК “Зустріч” проводяться щосереди, долучитися може кожен бажаючий.

Поки ми бесідували, до столу, за яким відбувалися змагання підходили і підходили нові учасники. Виявилося, щотурнір проводиться аж у 6 номінаціях: у різних вагових категоріях, на ліву та на праву руку тощо. Відповідно і фіналів тут було кілька. Наприклад, в одному з них зустрілися переяславець Артур Костюк та Руслан Роздобудько  з села Харківці. Власне, боротьба проходила дуже швидко, можна сказати, блискавично. Більше часу потребувала підготовка до неї. Спортсмени намагалися якомога сильніше зосередитися, вибрати оптимальне положення рук… Цього разу переміг старший.

А у підсумку змагань в різних номінаціях переможцями стали: Вікторія Царук, Артур Костюк, Микола Петров та Микола Дмитрук; другими – Наталія Кондратюк, Руслан Роздобудько, Дмитро Сердюк, Віктор Сулима та Микола Петров; третіми – Яна Міщенко, Микола Близнюк, Сергій та Олександр Кукоби, Юрій Василевський та Віктор Сулима.

Всіх призерів та переможців було нагороджено грамотами та медалями Переяслав-Хмельницької РДА.

Ректорат та факультет фізичного виховання

Вітають бронзову призерку чемпіонату Європи, чемпіонку і призера чемпіонатів України з СУМО  студентку спеціальності географія і фізичне виховання ОКСАНУ БАБИЧ  з присвоєнням звання – МАЙСТЕР СПОРТУ УКРАЇНИ.

Висловлюють глибоку повагу і вдячність її наставнику – ЗАСЛУЖЕНОМУ ТРЕНЕРУ УКРАЇНИ, викладачу кафедри спортивних дисциплін і туризму СЕРГІЮ БЕЗКОРОВАЙНОМУ за підготовку спортсменів високої кваліфікації

Ректорат та факультет фізичного виховання

 

  • Вітають бронзового призера чемпіонату Європи, чемпіонку і призера чемпіонатів України з СУМО,  викладача кафедри спортивних дисциплін і туризму ВІКТОРІЮ ЦАРУК з присвоєнням звання МАЙСТЕР СПОРТУ УКРАЇНИ.
  • Висловлюють глибоку повагу і вдячність її наставнику – ЗАСЛУЖЕНОМУ ТРЕНЕРУ УКРАЇНИ, викладачу кафедри спортивних дисциплін і туризму СЕРГІЮ БЕЗКОРОВАЙНОМУ за підготовку спортсменів високої кваліфікації

В цьому році щорічний університетський рейтинг “Топ 200 Україна” визначався одинадцятий раз поспіль. Він став визнаною системою незалежного оцінювання діяльності університетів для академічної спільноти, роботодавців і українського суспільства в цілому. Протягом останнього десятиліття рейтинг “Топ 200 Україна” стимулював здорову конкуренцію і змагальність між університетами країни у відповідності до головних критеріїв оцінювання їх роботи, зазначається на порталі Вища освіта.

Вихідні дані для визначення вказаного рейтингу були надані безпосередньо університетами та отримані з незалежних Web – ресурсів.

До першої десятки національного рейтингу увійшли визнані лідери української освіти. Вони щороку покращують показники своєї академічної діяльності, підсилюють зв’язки з ринком праці, беруть активну участь в міжнародній діяльності, відзначаються різними міжнародними рейтинговими системами.

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди зайняв 123 позицію.

Загалом міжнародна спостережна рада рейтингу “Топ 200 Україна” найвище оцінила такі три досягнення світового рівня університетів України:

1. Створення і виведення в космос другого університетського наносупутника “PolyTan2” (НТУУ КПІ їм. Ігоря Сікорського);

2. Перемога команди “Білих хакерів” у серії з 60 світових змагань 2016 року з кібербезпеки (НТУУ КПІ їм. Ігоря Сікорського);

3. Отримання математиком Мариною В’язовською престижної «Премії Салема 2016» за розв’язання задачі найщільнішого пакування куль у 8- та 24-вимірних просторах із використанням методів модульних форм (КНУ ім. Тараса Шевченка).

Переважна більшість університетів, що увійшли до “Топ 200 Україна” за останні 10 років показують позитивну динаміку їх роботи. Разом з тим, до слабких місць системи вищої освіти України можна віднести її, поки що, значну ізольованість від народного господарства країни, низький рівень інтеграції в європейський і світовий освітньо-науковий простори, малу частку науково-інноваційної роботи в навчальних планах і загальному обсязі університетської діяльності.

Сторінка 1 із 40

 

tempus 188x60 pedrpesacom баннер nodots   lWVYpU0C4wg  и т.д. 1