І Всеукраїнська науково-практична конференція "І.Я Франко: актуальні проблеми дослідження життя та творчості"
ADMIN

ADMIN

Із 12 липня у вищих навчальних закладах України стартувала вступна кампанія 2017 року. Сотні тисяч дівчат та юнаків вирішують надзвичайно важливе питання: який університет обрати для навчання, як не розгубитися серед розмаїття вищих навчальних закладів, чим керуватися, щоб здобути якісні знання й диплом державного зразка? Студенти та їхні батьки намагаються особисто приїхати в обраний вищий навчальний заклад, щоб пересвідчитися, відповідає інформація, подана на сайті вишу, реаліям чи ні.

Тож 12 липня Переяслав-Хмельницький педагогічний університет імені Григорія Сковороди гостинно відкрив свої двері для цьогорічних абітурієнтів. За перші дні до університету надійшло кілька тисяч заяв, не менше їх поступає і в електронній формі. Надзвичайно приємно, що за період роботи вступної кампанії в університеті надзвичайно гамірно й людно. Абітурієнти активно подають документи на різні факультети та спеціальності. Одні заповняють заяви, інші — вивчають інформацію щодо вступу та знайомляться з аудиторіями, лабораторіями, бібліотеками, спортивними залами, гуртожитками. Приймальна комісія відвела для роботи технічних секретарів велику кількість аудиторій, щоб під час подачі документів не виникало незручностей. Є вказівники, які дають змогу абітурієнтам знайти потрібний факультет чи аудиторію. У приймальну комісію увійшли молоді, комунікабельні, толерантні працівники, які готові дати вичерпні відповіді на всі запитання абітурієнтів. Вступна кампанія проходить відкрито, прозоро й об’єктивно.

Абітурієнти із задоволенням та хвилюванням поділилися своїми думками, чому обрали саме наш університет.

Надія Фастовець, м. Кагарлик Київська область:

– До університету приїхала за порадою сестрички, яка навчається на педагогічному факультеті. Я ж вирішила подавати документи на факультет педагогіки та психології. Університет справляє хороше враження. Вже відвідала гуртожитки. Сподобалось, що кімнати готельного типу, є медичний пункт та всі зручності для проживання.

Максим Левченко, випускник бакалаврату:

– Провчившись тут чотири роки, став частинкою великої педагогічної родини. Набув багато друзів, звик до викладачів, до міста, тому без роздумів вирішив подавати документи до магістратури Переяслав-Хмельницького університету. Мене задовольняє якість навчання, відгуки на різних форумах та сайтах про університет позитивні. А головне – отримаю диплом державного зразка.

Віталій Дячук, м. Прилуки Чернігівська область:

– Вступаю на факультет фізичного виховання. Коли сюди їхав, то хвилювався, що буду стояти у довжелезній черзі й кілька годин чекати, поки приймуть документи. Але реєстрація пройшла досить швидко. Звернув увагу на добре обладнаний стадіон, завітав до спортивних залів. Хочу успішно навчатися, саморозвиватися, відвідуючи різні тренінги.

Оксана Степова, смт. Лугини Житомирська область:

– Подаю документи на філологічний факультет. Знаю, що тут студенти отримують ґрунтовні знання, які відкривають їм шлях до успішного, хорошого і забезпеченого життя. Намагатимусь брати від навчання все корисне і цікаве.

Аліна Маслова м. Ладижин Вінницька область:

– Про існування університету знаю кілька років, а от приїхала до вас вперше. Сподобались корпуси, теплий прийом технічного секретаря, яка приймала мої документи на природничо-технологічний факультет та все доступно пояснила. Не дочекаюсь початку навчального року, щоб познайомитись із одногрупниками, викладачами, відвідувати лекції.

Ольга Науменко,

фахівець соціально-гуманітарного відділу вишу

На чемпіонаті світу з водних видів (23.07.2017 р., м. Будапешт, Угорщина) студент факультету фізичного виховання Андрій Хлопцов на дистанції 50 м батерфляєм показав блискучий результат. У півфінальному запливі 18-річний юнак прийшов лише четвертим серед дорослих. Водночас він побив рекорд світу (23.31 сек) серед юнаків, який встановив китаєць Лі Жухао (23.39 сек).

Вітаємо студента університету та його батька-тренера Андрія Хлопцова і бажаємо їм подальших звершень!

Ректор – академік Віктор Коцур, декан – професор Віктор Куйбіда та колектив університету.

Перемогу на чемпіонаті Європи U20 з юніорським рекордом України з метання молота (6 кг) оформив студент факультету фізичного вихованняГліб Піскунов. Основним суперником Піскунова у Гроссето вважався білорус Александр Шиманович, який у квітні цього року у Бресті показав результат 81,73 м. Хто є лідером сектору, Піскунов показав уже в першій спробі, в якій відправив молот на 80,52 м – позначку, до якої впродовж змагань ніхто навіть не наблизився. А далі настав час бити рекорди: 81,48 м у третій спробі і 81,75 м у шостій, заключній. Гліб Піскунов – чемпіон Європи U20 з новим рекордом чемпіонатів і новим юніорським рекордом України!

Ректорат та факультет фізичного виховання вітають спортсмена і його тренера з блискучою перемогою!

Студент третього курсу факультету фізичного виховання Віктор Віталійович Циганков, виступаючи за Динамо, забив три голи у ворота Карпат у віці 19-ти років і дев’яти місяців. Досягнення студента стало еталонним на клубному рівні. Ще далекого 3 серпня 1966 року Анатолій Бишовець у матчі чемпіонату СССР забив одеському Чорноморцеві тричі у віці 20-ти років. Так Анатолій Федорович і залишався наймолодшим автором динамівського хет-трика близько 51-го року.

Його рекорд побив наш студент! Так тримати! Молодець!

Віктор Віталійович Куйбіда

Ректорат університету та факультет фізичного виховання

Вітають Студентів Університету, якіздобули ліцензії на 29 літні Всесвітні студентські ігри (Універсіаду – 2017) в тайванській столиці Тайбей (КНР) і висловлюють щиру вдячність їх тренерам!

 

Студента ІІІ курсу факультету фізичного виховання

Микиту Нестеренка – майстра спорту міжнародного класу, учасника ХХХІ літніх Олімпійських ігор м. Ріо (Бразилія, 2016 р.), чемпіона і рекордсмена світу з метання диска серед юнаків та юніорів.

 

 

 

 

 

 

 

 

У бойових мистецтвах УШУ, БОЙОВЕ САМБО, СУМО та ін. вирішальними складниками успіху вважають вміння ТОЧНОГО РОЗПОДІЛУ НАПРЯМУ ЗУСИЛЬ, МИТТЄВОЇ ІДЕНТИФІКАЦІЇ СЛАБКОГО МІСЦЯ СУПЕРНИКА, АКЦЕНТОВАНІСТЬ ДІЙ тощо. Саме такі якості у процесі державної атестації продемонстрував студент четвертого курсу Артем Соуонг. Водночас слабких місць у складі ДЕК не побачив!

Соуонг Артем – майстер спорту міжнародного класу, призер чемпіонату світу та Європи з УШУ.

Із 3 по 5 липня в місті Переяславі-Хмельницькому тривав Перший Всеукраїнський музейний форум, приурочений до 1110-ї річниці першої згадки міста Переяслава у літописі.

На форум з’їхалося близько 150-ти музейників з усієї України.

Розпочався захід в актовій залі Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди із урочистого відкриття, на якому гостей форуму привітали міський голова Тарас Костін, ректор вишу Віктор Коцур, генеральний директор НІЕЗ «Переяслав» Олексій Лукашевич  та президент асоціації працівників музеїв технічного профілю Леонід Гріффен.

Програма заходу включала відкриття виставки робіт художника Юрія Нагулка, який отримав Почесну відзнаку ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди» – «Медаль імені Григорія Сковороди» від ректора університету Віктора Коцура . Юрій Нагулко подарував свою книгу «Зеркало Времени» першому заступнику генерального директора НІЕЗ «Переяслав» Анні Петруні для передачі до бібліотеки Заповідника.

Учасники Форуму мали змогу відвідати музеї міста (Музей «Заповіту» Т.Г. Шевченка, Музей козацької слави. Роботи В. Завгороднього, Музей трипільської культури, Меморіальний музей академіка В. Г. Заболотного, Археологічний музей, Музей кобзарства, Музей-діорама «Битва за Дніпро в районі Переяслава і створення Букринського плацдарму восени 1943 р.», Меморіальний музей Г.С. Сковороди та Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини) та долучитися до книжної виставки музеїв та заповідників.

Потужно була представлена наукова робота форуму. Учасники працювали в чотирьох секційних групах: «Стратегія управління музеями. Такі різні наші музеї», «Музейна педагогіка – виклики сучасності», «Розвиток напрямів і методів музейної роботи. Сучасні технології у музейній справі», «Основні види діяльності музеїв. Зберігаюча функція музеїв на сучасному етапі». Доповідь на тему «Сучасні технології у науковій та інформаційній діяльності Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав» представили учений секретар Ігор Гайдаєнко та завідуючий науково-дослідного сектора «Музей космосу» Сергій Вовкодав.

Практична частина: «Діяльність музеїв у збереженні та популяризації Історико-культурної спадщини: практикуми та майстер-класи» включала дві секції: «Реставраційна справа: досвід та перспективи» та «Музейна педагогіка».

Завершився Форум 5 липня. У першій половині дня учасники відвідали Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини.

Заступник міського голови Валентина Губенко та керуюча справами  Валентина Гринець  вручили подяки за підписом міського голови  Тараса Костіна, за підготовку та проведення форуму від органів міського самоврядування міста Переяслава-Хмельницького ініціаторам та співорганізаторам форуму – Леоніду Гріффену, Віктору Коцуру, Олексію Лукашевичу.

Завершився Форум екскурсією до Київського водосховища, яку провів заступник генерального директора НІЕЗ «Переяслав» з наукової роботи Олександр Колибенко та покладанням квітів до могили Героя України, патріарха музейної справи –  Михайла Сікорського.

Ректорат та колектив факультету фізичного виховання щиро вітають

Світлану Гоцик з перемогою на чемпіонаті світу серед професійних бійців змішаних єдиноборств!

Не простий поєдинок був у студентки факультету фізичного виховання Світлани Гоцик вфінальному поєдинку турніру WWFC-7. У бою із француженкою Самантою Жан-Франсуа лише в середині останнього раунду їй вдалося провести задушливий прийом. Для 20-річної Світлани Гоцик титул чемпіонки світу став першим у кар'єрі. Колектив університету надіється, що цей титул – не останній! Молодець! .Дякуємо!

Пояс чемпіонки світу їй передав ще один наш студент-випускник, чемпіон світу, Герой України Віталій Кличко! Гарну колію проклали Віталію Володимировичу! Дякуємо!

Добрі знання основ  анатомії, фізіології, біохімії дозволили студентам факультету фізичного виховання скласти державні іспити і добитися відмінних результатів у спорті

Ричко Руслан – майстер спорту, володар срібної медалі Чемпіонату світу, срібний призер Чемпіонату Європи, Чемпіон України з вільної боротьби

Несвятипаска Дмитро – майстер спорту, срібний призер Міжнародного турніру з вільної боротьби у командній першості (Іран, м. Тегеран).

Пономаренко Ярослав – майстер спорту, володар бронзової медалі Кубка України з вільної боротьби

В Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди розпочався сезон випускних вечірок та урочистого вручення випускникам документів про вищу освіту. Цього року університет випустив 1929 випускників різних форм навчання.

Як швидко промайнув час і вже сьогодні своїх дипломованих випускників вітають професорсько-викладацький склад університету, батьки, рідні, друзі. Цей день завжди яскравий, насичений емоціями та хвилюваннями. Адже кілька років проживання в університеті це не лише роки навчання, а ціла низка важливих подій в житті студента.

Переяслав-Хмельницький університет імені Григорія Сковороди має високі здобутки та досягнення, відповідає найвищим вимогам до навчальних закладів четвертого рівня акредитації, має кваліфікований і досвідчений педагогічний склад, наукові школи, що постійно розвивають свій потенціал. У вузі запроваджено новітні технології й методики організації навчального процесу, велика увага приділяється організації дозвілля та фізичному розвитку студентів. Випускники нашого університету завжди мають пріоритет на ринку праці. Зусилля колективу спрямовані на те, аби випускник нашого вузу став справжнім професіоналом і фахівцем у своїй сфері, здатним без зусиль знайти цікаву й престижну роботу. Наші випускники множать гідну славу рідного вузу працюючи в різних куточках України та далеко за її межами.

Упродовж 30 років навчальний заклад підготував кілька тисяч кваліфікованих спеціалістів, а за останні п’ять років значно прискорив динаміку свого розвитку, ставши провідним регіональним вищим навчальним закладом. Є всі підстави сподіватися, що університет й надалі йтиме стрімким шляхом розвитку, наполегливо впроваджуватиме найновітніші сучасні технології, інформаційні системи, формуватиме громадян нової формації, зробить вагомий внесок у справу розбудови національної освіти, науки та культури.

Ми пишаємося нашими випускниками, новим поколінням висококваліфікованих фахівців.

Висловлюємо всім нашим випускникам слова щирої вдячності за сумлінне ставлення до навчання, за небайдужість до університетських справ, за активну громадську позицію. Нехай ці чудові якості завжди будуть вашими супутниками у житті і роботі в ім’я миру та благополуччя  нашої держави.

Шановні випускники!

Сьогодні ви вступаєте в нове, самостійне життя. На зміну безтурботним юнацьким дням прийде величезна відповідальність за свої вчинки, долю людей, які живуть поряд із вами.

Бажаємо вам упевненості в своїх силах, витримки й наполегливості в досягненні поставленої мети. Хай щедрою на добро та радість буде ваша доля! Нехай щастить вам і нехай здійсняться ваші добрі мрії! А двері нашого університету завжди відкриті для вас.

Миру та злагоди Вам!

У добру, щасливу путь, дорогі випускники!

Ольга Науменко,

фахівець соціально-гуманітарного відділу вишу

Сторінка 1 із 41

 

tempus 188x60 pedrpesacom баннер nodots   lWVYpU0C4wg  и т.д. 1