І Всеукраїнська науково-практична конференція "І.Я Франко: актуальні проблеми дослідження життя та творчості"
Вівторок, 02 січня 2018 00:00

НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНА УКРАЇНИ З ВОЛЕЙБОЛУ – ГІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУ

(0 votes)

Упродовж  18 грудня 2017 р. – 03 січня 2018 р. у спортивній залі університету проходив навчально-тренувальний збір НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ з волейболу (U-17; жінки) в рамках  підготовки до Чемпіонату Європи.

Тренувальний процес збірної став ефективним підвищенням кваліфікації для студентів та викладачів факультету фізичного виховання. Спільні тренування і спарингування стали взаємовигідною співпрацею в рамках «Угоди з Федерацією волейболу України».

Висловлюємо подяку і щирі вітання голові федерації - М.Мельнику, тренерському колективу - В. Перебийнісу,В. Местечкіну, Ю. Кваснюку, О. Цилюрі та викладачам університету В.Погребному, П. Коханцю, які доклали зусиль до організації тренувального збору.

Надіюся, що кожен гравець збірної – потенційний абітурієнт університету! Перемоги Вам у грі зі збірною Греції!

З повагою декан, професор В.Куйбіда

Read 79 times