І Всеукраїнська науково-практична конференція "І.Я Франко: актуальні проблеми дослідження життя та творчості"
Субота, 30 грудня 2017 21:40

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!

(0 votes)

Шановні викладачі, працівники та студенти університету!

Вітаємо Вас із довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим - святами, що здавна є найбільш світлими і урочистими, дарують радість спілкування з рідними і близькими, наповнюють серця вірою і любов’ю, несуть у кожну родину тепло, спокій та добро.

Новий рік – це крок у майбутнє, час надій та сподівань. Тож нехай він стане для Вас роком добрих змін, здійснення задумів, нових можливостей і досягнень.

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Нехай збудеться все задумане, а прийдешній 2018 рік стане саме таким, яким ми хочемо його бачити. Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному любові та віри в себе і в процвітання України. Нехай Новий рік буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.

Хай у Новому році Вас минають усі негаразди, а Ваші оселі наповняться любов’ю, злагодою та добробутом. Нехай упродовж усього року на Вашому шляху будуть надійними супутниками веселий настрійта щире людське слово.

Нехай Новорічні свята принесуть у Ваш дім достаток і мир, а Різдвяні вогні сповнять Ваше серце радістю й натхненням.

Дякуємо за плідну працю та сподіваємося на її успішне продовження у наступному році. Творімо, шукаймо, підкорюймо вершини наук!

З Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

З повагою ректорат, профком,  редакція газети «Педагогічні обрії»

Read 83 times