І Всеукраїнська науково-практична конференція "І.Я Франко: актуальні проблеми дослідження життя та творчості"
Середа, 22 лютого 2017 08:36

В Переяслав-Хмельницькому університеті імені Григорія Сковороди вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Герої не ідуть у небуття
Сини величної країни
І в пам’яті на все життя
Натхненник, друг, син України…

21 лютого в холі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди відбулося вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. У заході взяли участь студенти усіх факультетів, викладачі та співробітники вишу.

День Героїв Небесної Сотні – пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Цей пам'ятний день встановлено Указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року).  

До присутніх заходу звернувся доктор історичних наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, ректор вишу Віктор Коцур, наголосивши на необхідності вшанування пам'яті Героїв Революції Гідності, що віддали свої життя за свободу української нації, за оновлення нашої держави, за утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі.

Пам'ять Героїв Небесної Сотні вшанували Хвилиною мовчання.

Схиляємо голову перед Героями Небесної Сотні, які поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни. Патріотичний подвиг цих людей увійде до історії України як ще одна сторінка боротьби українського народу від проросійської агресії у період незалежності. Для майбутніх поколінь ці події стануть прикладом відданості національним інтересам, непокірності, стійкості у власних прагненнях та героїзму в ім’я кращого майбутнього України.

Захід пройшов із переживанням, тривогою про майбутнє, вірою у кращу долю.

Дай, Боже, Україні миру і всім нам спокою у душі.

Вічна пам’ять та слава Героям Небесної сотні.

Редакція газети «Педагогічні обрії»

 

Read 2282 times

 

tempus 188x60 pedrpesacom баннер nodots   lWVYpU0C4wg  и т.д. 1