І Всеукраїнська науково-практична конференція "І.Я Франко: актуальні проблеми дослідження життя та творчості"
Понеділок, 30 січня 2017 10:35

НЕ ЗАБУВАЙТЕ НЕЗАБУТНЄ…

Written by 
Rate this item
(2 votes)

(30 січня 2017 року виповнилося б 45 років Наталії Смірновій)

Вона була на цьому світі неповторною! Нам і досі здається, що ми зустрічаємо Наталю Петрівну на східцях університету, тінистих вулицях міста, впізнаємо серед перехожих, а це тому, що вона продовжує жити з нами – в думках, справах, сумнівах і планах на майбутнє, світлих задумах і недовершених справах, які реалізують її рідні, колеги та учні.

Віктор Коцур

Свій талант науковця й організатора Наталя Петрівна сповна віддала згуртуванню колективу філологічного факультету, спрямуванню його зусиль у творче продуктивне русло. Вона по-особливому палко любила свій колектив, колег, студентів, довірену справу, задля якої покладено життя. У спілкуванні була відкритою і щирою, простою і людяною, толерантною і розуміючою.

Валерій Хомич

Чим довше я її знав, тим більше дивувався тому, як в одній людині може поєднуватись такий колосальний арсенал позитивних якостей, які так виразно підкреслювали її особистість і робили надзвичайною людиною.

Валерій Троценко

Нам доводилося часто  обговорювати різні виробничі проблеми, вести ділові дискусії. З нею завжди було цікаво спілкуватися, вона дуже уболівала за свою справу, дбала про розвиток факультету. Завжди була весела усміхнена, життєрадісна.

Тетяна Боголіб

Якою була вона, Наталія Петрівна Смірнова? Вона була яскравою особистістю. Допитлива, розумна, щира, відверта, завжди готова прийти на допомогу. Людина з відкритою душею, з відкритим серцем. Одним словом – духовно багата людина.

Лариса Бутович

Сонячна, світла, добра, красива, легка, щира, відкрита, уважна, турботлива, привітна, душевна, небайдужа, вимоглива, стримана, інтелігентна, толерантна, просто тепла Людина – це все про Наташу. Жаль, що в минулому, жаль, що не встигли це сказати їй в очі... Огляньмося ж, поспішімо сказати ближнім, що ми їх любимо...

Борис та Віра Демяненки

Завжди оптимістично налаштована, вона спонукала оточуючих до нових звершень. Її посмішка залишиться у наших серцях назавжди, адже цей позитивний настрій швидко передавався студентам та колегам.

Василь Дудар

Пронеслась по життю яскравим метеором непересічна особистість. Пронеслась, але хіба для того, щоб згаснути? Ні, вона не згасла, вона продовжує світити, осяваючи вірою, надією та любов’ю серця інших.

Леонід Козубенко

Сумлінне ставлення Наталі Смірнової до своїх обов’язків, справ, відповідальність і працьовитість, талант філолога й педагога, щирість і доброзичливість, шляхетність у взаєминах з людьми, закоханість у свій фах і життя – це ті засади її індивідуального «я», котрі завжди привертали до неї увагу колег, студентів, знайомих, рідних, спілкування з якими вона цінувала.

Микола Корпанюк

Вона завжди випромінювала світло і сама була сонячно-світлозорою;  робила добро добрим та недобрим і не бачила в людях ворогів, вони разом з мудрецями й добродіями були її учителями,не боялася приязно приймати чужу думку чи позицію, бо, сприяючи росту колег, здобувала їхню прихильність і підтримку, а згодом і власний успіх.

Віктор Куйбіда

Є прекрасна українська пісня: «Сіла птаха білокрила на тополю…». Наталя Смірнова була сильною, задивленою у світ і люблячою своє гніздо птахою, яка стрімко злетіла вгору, вражаючи всіх широким помахом крил.

Ганна Токмань

Її тепла, її світла вистачало, щоб зігріти і ближнього, і дальнього… То було велике щастя – жити поруч з такою Людиною, як Вона, знати таку Людину, як Вона, мати поряд таку Людину, як Вона. Її душа була для мене такою рідною і дорогою…

Оксана Свириденко

Наталя мала унікальний талант – вміла любити, вміла дружити щиро, по-справжньому. Своєю любовю обіймала не тільки родину, а й усіх, з ким спілкувалася, товаришувала, кого навчала. І ніколи не втрачала можливості сказати слова підтримки, слова любові. Однією зіркою стало менше на землі, однією зіркою стало більше на небі.

Ліана Яценко

Приємний спомин дарує спілкування з людиною світлою і щасливою, сильною і ніжною, доброчинною і порядною, талановитою, вимогливою і доброзичливою, духовною, Справжньою – Наталією Петрівною Смірновою. Життя її – приклад невичерпної творчої енергії, оптимізму, великої любові й поваги до родини, друзів, колег, постійного наукового пошуку й досягнень.

Наталія Ігнатенко

Мені дуже її бракує. Її радісного, привітного погляду, щирої посмішки, доброго, теплого слова. І страшенно боляче сприймати цю реальність. Її світ був іншим, – там не було місця заздрощам, брехні, підступності і зрадам. Її світ – це світ світла, любові й добра, вогник якого й досі горить у душах тих, хто мав щастя спілкуватися з нею.

Галина Мазоха

Думаю, що про Наталію Петрівну Смірнову будуть пам’ятати всі, з ким вона була поруч протягом свого нетривалого, але насиченого життя. А людина живе до того часу поки про неї пам’ятають.

Антоніна Розсоха

Вона змогла розгледіти кожного із нас, побачити перш за все гарні, добрі наміри кожного, побачити значимість кожного, його серце і почуття, поріг його болю і можливостей…

Любов Летюча

Студенти любили її цікаві лекції, поважали за демократизм, уважне ставлення до них, зацікавленість їхніми справами. Як декан філологічного факультету, Наталія Петрівна гордилась успіхами і перемогами філологів, вірила в їхні сили, талант, обдарованість.

Ганна Потапенко

Наталочки завжди всім не вистачало, бо кожен, хто її знав, хотів доторкнутися тепла її ясних промінчиків любові, які струменіли із її душі і серця. Не вистачатиме завжди.

Неоніла Красножон

Близька моя подруга й споріднена душа... Багато всього довелось нам пережити вдвох: і радості сімейних свят, і прикрощі буденних негараздів, і ситуації чудово-феєричні. Я часто згадую, як все було…

Ірина Малашевська

Наталія Петрівна була керівником моєї магістерської роботи, пізніше – рецензентом дисертаційного дослідження. У ній я завжди відчувала підтримку, щиру повагу та розуміння. Як білокрилий янгол, вона й мене торкнула своїм теплом, лишивши в душі світлий спомин.

Юлія Бродюк

Мы, грешные люди, придумали смерть,

Ослушавшись Бога заветы благие,

Ходить по земле, а душой умереть –

Мы – мертвые здесь, а они там – живые!

Олександр Потапенко (Памяти Наталии Смирновой)

Read 3003 times

 

tempus 188x60 pedrpesacom баннер nodots   lWVYpU0C4wg  и т.д. 1