І Всеукраїнська науково-практична конференція "І.Я Франко: актуальні проблеми дослідження життя та творчості"
П'ятниця, 04 листопада 2016 09:17

Владислав Міранович – голова Київської обласної студентської ради

(2 votes)

Із 18 по 21 жовтня на базі Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зміна» в селі Пилиповичі Бородянського району, управлінням молоді та спорту Київської облдержадміністрації спільно з КЗ КОР «Київський обласний молодіжний центр» було проведено щорічний захід «Навчання лідерів студентського самоврядування».

У заході взяли участь близько 80 студентів з різних вищих навчальних закладів Київської області. Учасники мали можливість взяти участь у цікавих тренінгах та лекціях (роль студентського самоврядування, механізми захисту прав студентів, командоутворення, фандрайзинг, менеджмент організації, івент-менеджмент, піар та комунікація), після яких мали втілити отримані знання у практичних завданнях.

Одним із найважливіших завдань заходу були вибори голови Київської обласної студентської ради. У рамках заходу було створено центральну виборчу комісію, проведено передвиборчу агітацію, організовано дебати та вибори голови Київської обласної студентської ради.  На посаду голови балотувалося 6 кандидатів. У напруженій боротьбі перемогу отримав представник Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університет імені Григорія Сковороди –  Владислав Міранович.

Владислав радо поділився своїми враженнями:

- Вирішив балотуватися на голову обласної студентської ради, аби підвищити рівень самоврядування Київської області, адже наш університет передовий на Київщині, а студентське самоврядування одне з високоідейних на теренах України.  На жаль, більшість студентів і лідерів самоврядування не знають своїх прав та обов’язків, тому першочерговим моїм завданням буде підвищення рівня обізнаності самоврядуванців законодавчої бази.
Що стосується передвиборчої агітації та самих виборів, то можу сказати, що усі кандидати доволі непогано підготувалися. Дебати були досить напруженими. Одним кандидатам ставили прості і навіть примітивні запитання, іншим – складні і провокуючі (чи то збіг обставини чи що, але я відношусь до другої групи)
.

Хочу подякувати своїй команді, які підтримували мене, агітували за мене та всіляко допомагали.Загалом майже 70% виборців віддали за мене голоси, за що хочу подякувати і їм. Сподіваюся, що не підведу їхні сподівання

На навчанні лідерів студентського самоврядування був присутнім заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Янченко.  Він привітав новообраного голову Київської обласної студентської ради, а також вручив дипломи переможцям та учасникам заходу. Студенти мали змогу поспілкуватись з ним та отримати відповіді на питання щодо актуальних проблем студентства.

Щиро вітаємо Владислава Мірановича з перемогою! Бажаємо незгасаючого натхнення, оптимізму, невичерпної енергії, подальших злетів та нових перемог у майбутньому!

Ольга Науменко,

фахівець соціально-гуманітарного відділу вишу