Історичний
Четвер, 30 травня 2013 16:09

Годун Наталія Іванівна

ГодунГодун Наталія Іванівна – кандидат історичних наук, доцент кафедри.

Автор понад 40 наукових та навчально-методичних праць.  Народилася 31 грудня 1959 року в м. Переяслав-Хмельницький. З 1979 р. після успішного закінчення Переяслав-Хмельницького педагогічного училища працювала вчителем початкових класів в місцевій загальноосвітній школі №5. В 1993 році закінчила  біологічний факультет Київського державний університет ім. Т.Г. Шевченка. У вищій школі з 1996 р. В 2011 р. захистила кандидатську дисертацію «Академік О.І. Душечкін (1874-1956 рр.): наукова, організаційна робота та педагогічна діяльність у галузі агрохімічної науки.»

Викладає дисципліни медико-біологічного циклу: “Анатомія та вікова фізіологія”, “Вікова фізіологія та шкільна гігієна”, “Основи анатомії нервової системи та фізіологія вищої нервової діяльності”, “Основи валеології”, “Фізіологія людини і тварин” – денної, заочної та післядипломної форм навчання, спеціальності – біологія, фізична культура, педагогічна освіта, технологічна освіта, історія, психологія, соціальна педагогіка, керує курсовими та бакалаврськими роботами.

Коло наукових інтересів: вікові с особливості фізіологічних параметрів і фізичних якостей дітей, підлітків та студентської молоді.

 

 

 

 

 

                       

Read 13355 times

 

tempus 188x60 pedrpesacom баннер nodots   lWVYpU0C4wg  и т.д. 1