Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 26 червня 2017 року, розглядалися наступні питання:

1. Про проектні показники штатного розпису та критерії кадрового забезпечення супроводу виконання навчальних планів у 2017-2018 навчальному році доповів перший проректор Валерій Хомич.

2. Декани факультетів доповіли про стан забезпечення випускників документами про вищу освіту та організації випуску фахівців. По університету видано наказ відповідно до якого урочистості з нагоди випуску фахівців всіх форм навчання відбудеться 30 червня 2017 року. Сформовано робочі групи з видачі документів випускникам.

3. Декани факультетів повідомили про прогнозовані показники успішності та стипендіальне забезпечення студентів денної форми навчання за результатами  ІІ семестру.

4. Проректор із НПР Валерій Троценко ознайомив із порядком здачі кімнат та поселення студентів у гуртожитки. За його словами, формується база даних студентів, які в літній період залишаються проживати в гуртожитках. Це студенти-сироти, студенти, які працюють чи проходять практику в літніх таборах та ін. Також Валерій Володимирович зазначив, що у 2017—2018 н. р. плата за проживання в гуртожитку становитиме 4.400  грн. за рік.

5. Керівник соціально-гуманітарного відділу Андрій Іващенко ознайомив членів ректорату із планом заходів для студентів-сиріт, які на літній період залишаються проживати в гуртожитках. Їхній увазі пропонуватимуться вечори відпочинку, вуличні театри, перегляд  художніх кінофільмів, відвідання «Скай-парку» в м. Києві та ін.

Ольга Науменко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ