Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 07 червня 2017 року, розглядалися наступні питання:

1. Перший проректор Валерій Хомич доповів про розробку освітньо-професійних програм освітніх ступенів бакалавра та магістра.

2. Із  підсумками регіональної наради щодо змін Умов прийому до ВНЗ у 2017 році ознайомив членів ректорату відповідальний секретар приймальної комісії Василь Якуба.

3. Про врахування при розподілі навчального навантаження на 2017-2018 н.р. ліцензійних вимог до кадрового забезпечення провадження освітньої діяльності та рейтингових здобутків науково-педагогічних працівників доповіли перший проректор Валерій Хомич та керівник навчального відділу Анатолій Брехунець.

4. Керівник відділу тестових технологій і моніторингу якості освітніх послуг Анатолій Лохарозповів про хід підсумкового тестового  контролю студентів денної форми навчання. Він зазначив, що іспити та заліки проходять згідно розкладу. Кожного дня на всіх факультетах відбувається моніторинг відвідування студентами сесії. Усі, хто не з’явився, складатимуть тестовий контроль як боржники.

Ольга Науменко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ