Інформація від ректорату

На засіданні ректорату,  яке відбулося 23 травня 2017 року, розглядалися наступні питання:

1. Ректор вишу Віктор Коцур доповів про підсумки ІІІ Міжнародного Конгресу «Глобальні виклики педагогічної освіти в університетському просторі», який проходив 18-21 травня у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського. У Конгресі взяли участь провідні фахівці з України, Чехії, Молдови, Польщі, США, Туреччини, Ізраїлю, Китаю, Кореї, Литви та інших країн.  На пленарному засіданні Конгресу розглядалися концептуальні підходи до підготовки сучасних педагогів, системні моделі підготовки вчителів у профільних університетах, а також перспективи модернізації системи підвищення кваліфікації педагогів. У межах Конгресу проходили засідання платформи ректорів, профільних конференцій, симпозіуми, фестиваль педагогічних інновацій, майстер-класи.

1. Перший проректор Валерій Хомич проінформував про порядок формування рейтингу студентів для призначення стипендій. За його словами, всім відповідальним за призначення стипендій для 1,2,3,6 курсів потрібно сформувати і подати подання до 5 червня. В рейтинг вносяться всі студенти державної форми навчання. Рейтинг успішності студентів формуватиметься за такими критеріями: 90% – показник академічної успішності; 10% – активна участь студентів у наукових, спортивних, культурних, громадських заходах. До рейтингу включаються здобутки студента лише в цьому році.

2. Про хід державної атестації і підсумкового тестового контролю студентів випускних курсів, а також про стан проведення роботи по ліквідації студентами заборгованості за надання освітянських послуг доповіли декани факультетів.

За їх словами, державна атестація відбувається згідно розкладу, порушень не зафіксовано, іспити проходять на належному рівні. Явка студентів на державну атестацію висока.

Ольга Науменко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ