Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 15 травня 2017 року, розглядалися наступні питання:

1. Керівник наукового відділу Діана Животівська ознайомив членів ректорату із програмою проведення Фестивалю науки в університеті.  За її  словами, фестиваль науки триватиме із 15 по 23 травня. Програма  заходів досить широка: методичний семінар, презентація наукових досягнень університету, спільне засідання ректорату і Вченої ради, звітно-виборча конференція Ради молодих учених, аспірантів та студентів, круглий стіл «Фінансова політика України в умовах глобалізації», Міжнародні науково-практичні конференції та інше. 23 травня в конференц-залі імені В. Сухомлинського відбудеться підбиття підсумків та закриття Фестивалю науки.

2. Діана Животівська доповіла про підсумки участі студентів університету у Всеукраїнських студентських олімпіадах та конкурсах наукових робіт. У ІІ турі Всеукраїнського конкурсу з наукових робіт взяли участь 35 студентів із різних факультетів, 10 з яких стали переможцями та призерами. У ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з усіх галузей науки взяли участь студенти різних факультетів, серед яких призові місця розприділилися таким чином: 1 місце виборола Таїсія Лінкевич – студентка природничо-технологічного факультету, 2 місце –  Валентина Карельцева, студентка історичного факультету, 3 місце –  Лілія Михалюк, студентка фінансово-гуманітарного факультету та 4 місце посів студент факультету фізичного виховання Роман Рижик.

3. Про хід державної атестації випускників заочної форми навчання доповіли декани факультетів. За їх словами, атестація відбувається згідно складеного розкладу, іспити проходять на належному рівні в робочому режимі,  екзаменаційні комісії працюють в повному складі.  Порушень під час екзаменів не зафіксовано.

4. Про хід підсумкового тестового контролю знань студентів  випускових курсів проінформував керівник навчально-наукового центру тестових технологій і моніторингу якості освітніх технологій Анатолій Лоха. Він повідомив про те, що розклад проведення тестового контролю розміщено на сайті університету, а також на дошці оголошень. Тестування відбувається згідно розкладу. Під час тестування присутні представники відділу моніторингу, які забезпечують об’єктивне та прозоре проведення тестового контролю знань студентів та проводять моніторинг відвідування студентами сесії. Усі, хто не з’явився, складатимуть тестовий контроль як боржники.

5. Про роботу університету в червні доповіла провідний фахівець загального відділу Вікторія Єзова. Вона наголосила на тому, що у зв’язку зі святкуванням релігійного свята Трійці та Дня Конституції України, згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.11.2016 р. «Про перенесення робочих днів у 2017 році» вихідними днями у червні 2017 року вважати 3-5 червня та 28 червня.

Ольга Науменко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ