Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 18 квітня 2017 року, розглядалися наступні питання:

1. Керівник навчального відділу Анатолій Брехунець доповів про організаційне забезпечення планування педагогічного навантаження на 2017-2018 навчальний рік.

2. Керівник відділу моніторингу якості освіти  Анатолій Лоха та декани факультетів проінформували про стан готовності до проведення заліково-екзаменаційної сесії студентів денної форми навчання. До відома студентів своєчасно доведені розклади занять та Положення про заліково-екзаменаційну сесію. Сформовані оновлені версії навчально-методичних комплексів та тестові завдання із дисциплін.

3. Керівник наукового відділу Діана Животівська підвела підсумки участі студентів університету у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Цього року студенти різних факультетів взяли активну участь у конкурсі, отримавши 10 призових місць – 6 призових місць вибороли студенти фінансово-гуманітарного факультету, 2 – історичного факультету, 1 – призове місце студент факультету фізичного виховання, 1 – факультету педагогіки та психології.

4. Декан фінансово-гуманітарного факультету Тетяна Боголіб доповіла про підготовку до проведення Х Міжнародної ювілейної конференції «Умови економічного зростання в країнах з ринковою економікою».  Конференція проходитиме 27-28 квітня в університеті. У конференції приймуть участь 312 учасників – серед яких 58 – докторів і професорів з України та 32 учасників із зарубіжних країн. Стан підготовки до конференції підходить до завершення. Сформована програмка, надруковані збірники наукових статей, підготовлені канцелярські товари.

5. Головний бухгалтер Ольга Яременко ознайомила членів ректорату із станом оплати за надання освітніх послух та проживання у гуртожитках.

Ольга Науменко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ