Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 11 квітня 2017 року, розглядалися наступні питання:

1. Декани факультетів доповіли про перспективи формування контингенту освітнього рівня «магістр» з числа випускників ОКР «бакалавр» та «спеціаліст».

2. Керівник відділу інформаційних технологій Василь Якуба ознайомив із станом ведення обліку успішності студентів у журналах академічних груп та автоматизованій системі 1С. Він зачитав доповідну записку, де висвітлено результати перевірки.

3. Про стан підготовки бакалаврських та магістерських робіт доповіли заступники деканів з наукової роботи. На факультетах відбулися попередні захисти бакалаврських та магістерських робіт.

4. Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Теоретична та прикладна психології» розповіла декан факультету педагогіки та психології Ліана Яценко. Вона  зазначила, що із 4 по 7 квітня в Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з психології (теоретична та прикладна психологія).  У другому турі олімпіади взяли участь 77 учасників з різних вищих навчальних закладів України.  Олімпіада проходила у три тури – проектний, прикладний, теоретичний і оцінювалася відповідно до здобуття студентами рівнів вищої освіти: перший – студенти 2-4 курсів; другий – студенти 5-6 курсів. За результатами оцінювання конкурсних робіт членами високоповажного фахового  журі, переможців олімпіади серед студентів 2-4 курсів та 5-6 курсів нагороджено дипломами І – ІІI ступеня і грамотами ІV – VІ місця.

Олімпіада була спрямована на посилення значимості психологічних дисциплін у професійній підготовці майбутніх практичних психологів і мала за мету виявлення якості підготовки фахівців, професійного зростання студентів, закріплення та поглиблення знань та вмінь отриманих в процесі теоретичного та практичного навчання, стимулювання творчого зростання, виявлення найбільш обдарованих і талановитих студентів.

1. Василь Якуба проінформував про підсумки участі університету у Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра – 2017», котра проходила в приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім». Це — найбільша освітянська виставка в Україні за кількістю реальних учасників та відвідувачів, перша освітянська виставка, що з 2008 року має статус міжнародної згідно з дорученням Кабінету Міністрів України. Цього року у виставці взяли участь близько 60 навчальних закладів з України і 50 із зарубіжних країн. На стендах працювали представники українських та закордонних навчальних закладів, проходили консультації з відвідувачами та обмін досвідом.

Активну участь у виставці взяв і Переяслав-Хмельницький університет імені Григорія Сковороди. Викладачами педагогічного факультету було проведено ряд майстер-класів.

За результатами виставки Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет здобув Гран-Прі у номінації «Компетентісний підхід у підготовці майбутніх вчителів засобами традиційного декоративно-прикладного мистецтва». Ряд викладачів нагороджено грамотами.

Ольга Науменко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ