Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 03 квітня 2017 року, розглядалися наступні питання:

1. Ректор вишу Віктор Коцур доповів про підсумки участі у Міжнародному конгресі «Освіта Київщини в європейському вимірі», котрий проходив 28 березня в м. Броварах. Міжнародний конгрес «Освіта Київщини в європейському вимірі» був приурочений до 85-річчя утворення Київської області.

Учасниками конгресу стали близько 1000 осіб: представники 16 країн світу, науковці Національної академії педагогічних наук України, провідних вищих навчальних закладів; представники міжнародних освітніх організацій та національно-культурних товариств, громадських організацій; працівники Київської обласної державної адміністрації, керівники місцевих органів управління освітою,  методичних служб,  роботодавці;  директори навчальних закладів області, педагоги, лідери органів учнівського самоврядування Київщини.

У Конгресі взяла також участь делегація з Переяслав-Хмельницького університету імені Григорія Сковороди у складі 11 осіб на чолі з ректором вишу, доктором історичних наук, професором Віктором Коцуром. Робота проводилася за різними напрямками.

Науковці вишу взяли участь у панельних дискусіях, що стосувалися інтеграції вищих навчальних закладах у міжнародний простір та реалізації міжнародних програм і проектів. Університет був представлений виставковим стендом та художньою виставкою з проведенням майстер-класу «Світ ляльки: від традиції до сучасності» під керівництвом доцента кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання вишу Тетяни Носаченко.

1. Про впорядкування переведення та поновлення студентів випускних курсів доповів керівник навчального відділу Анатолій Брехунець.

2. Про підсумки Дня відкритих дверей та напрями вдосконалення профорієнтаційної роботи розповіли відповідальний секретар приймальної комісії Василь Якуба та декани факультетів.30 березнядо університету завітали амбіційні і талановиті абітурієнти з Київської, Житомирської, Черкаської, Львівської, Хмельницької, Рівненської, Тернопільської, Закарпатської, Вінницької та інших областей, щоб більше дізнатися про його факультети та особливості цьогорічної вступної кампанії. Цього дня всі охочі мали змогу детально ознайомитися з правилами прийому до навчального закладу та умовами навчання, подивитися відеофільм про університет, оглянути навчальні кабінети і лабораторії, переглянули виставки творчих робіт та досягнень студентів, взяти участь у різних майстер-класах та ін. Було наголошено на тому, що проведення Днів відкритих дверей пов’язане із необхідністю надати майбутнім абітурієнтам якомога більше інформації про вищий навчальний заклад, можливості навчання у ньому, спеціальності, а також спрямовано допомогти молоді у виборі майбутньої професії.

3. Керівник відділу моніторингу якості освіти  Анатолій Лоха ознайомив із станом відвідування студентів денної форми навчання та веденням обліку успішності студентів у журналах академічних груп та автоматизованій системі 1С. Він зачитав доповідну записку, де висвітлено результати перевірки.

4. Начальник технічно-експлуатаційного відділу Олександр Столяренко доповів про стан економії енергоресурсів у березні 2017 року. Відбулася значна економія електроенергії та газопостачання.

Ольга Науменко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ