Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 27 березня 2017 року, розглядалися наступні питання:

1. Ректор вишу Віктор Коцур доповів про  підсумки загальних звітно-виборних зборів НАПН України. 24 березня відбулися Загальні звітно-виборні збори Національної академії педагогічних наук України. На зборах виступив президент НАПН України, академік НАН України і НАПН України  Василь Кремень, який звернув увагу на найважливіші етапи над якими повинна працювати академія, зокрема: завершення оновлення освітнього законодавства, насамперед, що стосується базового Закону України «Про освіту» та спеціальних освітніх законів; розроблення якісного освітнього змісту на компетентнісній основі, що відповідає інноваційному типу прогресу та завданням формування інноваційної людини; запровадження ключового освітнього принципу людиноцентризму в освіті, обґрунтування адекватних форм організації освіти, методів і технологій навчання;  розроблення концептуальних засад створення на всіх освітніх рівнях систем забезпечення якості освіти, участі у провідних міжнародних порівняльних дослідженнях успішності: збереження і зміцнення української національної ідентичності в освіті та водночас інтегрування національної освіти в європейський і світовий освітній та науковий простори тощо.

На зборах відбулися вибори керівників і академіків-секретарів Національної академії педагогічних наук України.

Президентом НАПН України обрано  Василя Кременя: першим віце-президентом – Володимира Лугового; віце-президентом – Олега Топузова; академіком-секретарем відділення загальної педагогіки та філософії освіти – Світлану Сисоєву; академіком-секретарем відділення психології, вікової фізіології та дефектології – Сергія Максименка; академіком-секретарем відділення загальної середньої освіти – Олександра Ляшенка; академіком-секретарем відділення професійної освіти і освіти дорослих – Неллю  Ничкало; академіком-секретарем відділення вищої освіти – Петра Сауха.

2.  Про участь університету у Міжнародному конгресі «Освіта Київщини в європейському вимірі» доповів перший проректор Валерій Хомич. 28 березня в  конференц-холі торговельно-розважального центру «Термінал»                м. Бровари відбудеться Міжнародний конгрес освітян. В конгресі активно візьме участь Переяслав-Хмельницький університет імені Григорія Сковороди. Вже сформована делегація, яка представлятиме університет,  проводитимуться майстер класи викладачами педагогічного факультету.

3. Голова профспілкового комітету Сергій Закопайло повідомив, що День відкритих дверей заплановано 30 березня. За його словами, кожен факультет готує на цей день певні заходи, які входять до загальної програми. Абітурієнти матимуть можливість познайомитися з університетом та факультетами вишу, відвідати різні майстер-класи та пройти пробне тестування.

4. Голова студентської ради Владислав Міранович доповів про стан підготовки до виборів органів студентського самоврядування. Він повідомив, що вибори відбудуться 20 квітня. Програми кандидатів розміщено на інформаційних стендах, розроблено зразки бюлетенів та протоколів. 13 квітня відбудуться дебати претендентів.

5. Із планом основних заходів, які заплановані на квітень 2017 року ознайомив керівник соціально-гуманітарного відділу Андрій Іващенко.

Ольга Науменко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ