Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 20 березня 2017 року, розглядалися наступні питання:

1. Про порядок відпрацювання студентами пропущених занять доповів перший проректор Валерій Хомич. Згідно розпорядження №46 від 15.03.2017 року, студент, який допустив пропуск заняття, зобов'язаний у                5-денний термін після виходу на навчання подати у деканат дані щодо причин пропуску та письмову заяву про дозвіл на відпрацювання. Якщо заява і довідки надані із запізненням, причина пропуску вважається неповажною. Відпрацювання занять, пропущених з поважних причин, виконується у повному обсязі на підставі розпорядження декана факультету. Студент повинен здійснити відпрацювання пропущених лекцій, лабораторних, практичних чи семінарських занять відповідно до затвердженого графіка, але не пізніше, ніж через 2 тижні після надання деканатом письмового дозволу на відпрацювання.

2. Про стан підготовки до проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з психології повідомила декан факультету педагогіки та психології Ліана Яценко. За її словами стан підготовки до олімпіади зі спеціальності «Теоретична та прикладна психологія» підходить до завершення. На 1 березня зареєструвалося 70 учасників. Олімпіада відбудеться 4-7 квітня на базі університету.

3. Про стан відвідування та обліку успішності студентів денної форми навчання доповіли керівник навчально-наукового центру тестових технологій і моніторингу якості освітніх технологій Анатолій Лоха та декани факультетів.

4. Декан історичного факультету Борис Дем’яненко доповів про підсумки                ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з історії, який відбувся 16 березня За його словами, на підсумкову науково-практичну конференцію було запрошено 27 авторів наукових робіт. Зареєструвалося 23 особи. Студенти представляли свої роботи у двох секціях. Слід відмітити, що всі представлені роботи були надзвичайно високого рівня. Як результат, 5 переможців отримали дипломи І ступеня, 8 – ІІ ступеня, 10 – ІІІ ступеня. По завершенні конкурсу гості мали можливість відвідати музеї Переяслава-Хмельницького.

5. Про результати участі університету і VІІІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та V Міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu» розповів Василь Якуба. Міжнародна освітня виставка об’єднала учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості національної освіти, розвитку міжнародних освітніх і науково-технічних проектів та надала можливість обмінятися досвідом і думками між колегами, контактами та закласти фундамент для подальшої співпраці. Майбутні абітурієнти мали унікальну можливість ознайомитись з особливостями вступу до навчальних закладів, вибору майбутньої професії, бакалаврських і магістерських програм, підготовчих університетських курсів і дізнатися щодо специфіки здобуття освіти в Україні та за кордоном. За підсумками виставки Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди отримав Гран-прі у номінації «Лідер міжнародної діяльності» та виборов Золоту медаль у конкурсі з тематичних номінацій «Корекційно-розвивальні технології в освіті дітей і молоді з особливими потребами».

Ольга Науменко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ