Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 13  березня 2017 року, розглядалися наступні питання:

1. Із порядком переоформлення ліцензій на надання освітянських послуг, встановлених Міністерством освіти і науки України, ознайомив членів ректорату  перший проректор Валерій Хомич.

2. Вчений секретар університету Алла Зленко  ознайомила присутніх  із змінами в порядку присвоєння вчених звань науково-педагогічним працівникам. Вона наголосила, що згідно наказу Міністерства освіти та науки України від 6 лютого 2017 року (№174)  визначено механізм присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам. До відома членів ректорату доведено основні критерії оцінки науково-педагогічної або наукової діяльності здобувачів вчених звань. Детальніше із цією інформацією можна буде ознайомитися на сайті університету. Голова спеціалізованої вченої ради К. 27.053.02 Інна Демуз ознайомила членів ректорату із наказом Міністерства освіти і науки України № 40 від 12 січня 2017 року, в якому йдеться про зміни у оформленні дисертацій. Зокрема, змінено вимоги до оформлення списку використаних джерел у дисертації, унормовано питання використання мов при написанні роботи та додано до структури дисертації анотацію. 

3. Декани факультетів доповіли про проведену профорієнтаційну роботу.

4. Проректор із НПР університету Валерій Троценко доповів про роботу, яка проводиться з благоустрою закріплених за університетом територій. Він повідомив, що вже проведено комплекс робіт у цьому напрямку і закликав деканів факультетів активніше приймати участь у благоустрої території закладу.

Ольга Науменко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ

bioOne splash logo

cul-online

polpred

Scopus

 repozitari

 

tempus 188x60 pedrpesacom баннер nodots   lWVYpU0C4wg  и т.д. 1