Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 6 березня 2017 року, розглядалися наступні питання:

1. Ректор вишу Віктор Коцур повідомив, що 28 березня в м. Бровари відбудеться Міжнародний конгрес освітян «Освіта Київщини в європейському вимірі». Мета конгресу – обмін думками та досвідом, налагодження міжнародної співпраці. Структурним підрозділам вишу потрібно підготувати інформацію про міжнародну діяльність університету у вигляді презентації.

2. Проректор з наукової роботи Сергій Рик  ознайомив членів ректорату із звітом наукової роботи за 2016 рік. Звіт з наукової роботи буде розміщено на сайті вишу.

3. Відповідальний секретар приймальної комісії  Василь Якуба запропонував провести День відкритих дверей 30 березня. Членами ректорату було обговорено програму Дня відкритих дверей.

4. Про стан  відвідування та успішності студентів денної форми навчання проінформував керівник навчально-наукового центру тестових технологій і моніторингу якості освітніх технологій Анатолій Лоха. Він зауважив, що була здійснена перевірка явки студентів на заняття. Назвав відвідування студентами занять по кожному факультету. Подібні перевірки будуть проводитися регулярно, включаючи перевірку журналів.

5. Декан філологічного факультету Оксана Свириденко ознайомила членів ректорату із планом основних заходів із відзначення Шевченківських днів в університеті. Зокрема, 9 березня на філологічному факультеті відбудеться відкрита лекція про Тараса Григоровича Шевченка, поетичний марафон, покладання квітів до пам’ятника Кобзаря, який знаходиться в Музеї «Заповіту» Тараса Шевченка. Також у залі Василя Сухомлинського відбудеться зустріч із колекціонером Кобзарів, краєзнавцем  Володимиром Портянком, яку організовує бібліотека вишу на чолі з директором Ольгою Шкирою та кафедра української літератури та методики навчання імені М. Максимовича.

Ольга Науменко

Ольга Науменко