Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 27 лютого 2017 року, розглядалися наступні питання:

  1. Про порядок надання індивідуальних графіків навчання у ІІ семестрі доповів ректор вишу Віктор Коцур. Індивідуальні графіки надаватимуться студентам старших курсів, які працюють за обраною у виші спеціальністю, а також спортсменам, які мають визначні  спортивні досягнення.

  2. Перший проректор Валерій Хомич повідомив про формування вартості надання освітніх послуг на 2017-2018 навчальні роки. Вартість навчання за ступенем «бакалавр» та «магістр» буде підведено до витрат. Розмір вартості навчання з підготовки аспіранта зросте в середньому на 30%. Проживання за гуртожиток становитиме 4 тисячі 400 гривень.

  3. Начальник технічно-експлуатаційного відділу Олександр Столяренко доповів про проведені роботи по економії енергоресурсів за січень 2017 року.

  4. План основних заходів на березень висвітлив керівник соціально-гуманітарного відділу Андрій Іващенко.

  5. Керівник відділу кадрів Людмила Погребна ознайомила із механізмом подання декларацій посадових осіб. Вона повідомила, що до Закону України «Про запобігання корупції» від 14 жовтня 2014 року були внесені певні зміни, згідно яких керівникам вищих навчальних закладів та їх заступникам до 1 квітня потрібно подати електронну декларацію про доходи.

Ольга Науменко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ

bioOne splash logo

cul-online

polpred

Scopus

 repozitari

 

tempus 188x60 pedrpesacom баннер nodots   lWVYpU0C4wg  и т.д. 1