Інформація від ректорату

На ректораті, який відбувся 21 лютого 2017 року, розглядалися наступні питання:

1. Декани факультетів доповіли про стан підготовки олімпіад для профорієнтації вступників на базі загальноосвітніх шкіл.

2. Головний бухгалтер Ольга Яременко доповіла про виконання кошторису університету за 2016 рік та ознайомила із кошторисним призначенням на 2017 рік, озвучила суми, які передбачені на заробітну плату, стипендії, придбання медикаментів, оплату різноманітних послуг та ін.

3. Керівник відділу кадрів Людмила Погребна наголосила, що 22-23  березня 2017 року буде проходити атестація співробітників університету. Визначено список осіб, які підлягають атестації, затверджено склад атестаційних комісій. Керівникам структурних підрозділів до 7 березня потрібно подати характеристику про працівників, які проходитимуть атестацію.

4. Про проведені заходи з відзначення Дня Героїв Небесної Сотні проінформували керівник соціально-гуманітарного відділу вишу Андрій Іващенко та директор бібліотеки Ольга Шкира. Зокрема, Андрій Іващенко повідомив, що 17 лютого в НЦК «Зустріч» відбувся вечір пам’яті присвячений Героям Небесної Сотні та виведенню військ з Афганістану, в якому взяли участь студенти та викладачі вишу. 20 лютого пройшов загальноміський захід присвячений Героям, які віддали своє життя вийшовши три роки тому на Майдан Незалежності під час революції Гідності. 21 лютого в університеті хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні. Ольга Шкира оповістила, що в бібліотеці вишу із 17 по 24 лютого діє книжкова виставка присвячена Героям Небесної Сотні. 23 лютого в конференц-залі імені Василя Сухомлинського відбудеться зустріч із українським краєзнавцем, журналістом, головним редактором газети «Культура і життя» Євгеном Букетом, який презентуватиме книгу «Швачка – фенікс українського духу».

5. Перший проректор Валерій Хомич повідомив, що Міністерство освіти і науки України затвердило Наказ №261 від 20.02.2017 року «Про затвердження примірного порядку формування рейтингу успішності студентів вищих навчальних закладів для призначення академічної стипендії». В університеті відбудеться засідання стипендіальної комісії, яка заслухає доповіді деканів щодо призначення додаткових академічних стипендій студентам за поважних причин (медичні показники, служба в АТО), враховуючи їх достатній рівень успішності.

Ольга Науменко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ