Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 6 лютого 2017 року, розглядалися наступні питання:

  1. Про особливості підготовки магістрів у 2017-2018 навчальному році розповів керівник навчального відділу Анатолій Брехунець.

  2. Про вдосконалення сайту університету і структурних підрозділів проінформував керівник відділу інформаційних технологій Василь Якуба.

  3. Про стан готовності навчальних корпусів та гуртожитків до початку ІІ семестру доповів проректор з НПР Валерій Троценко. Він зауважив, що було створено кілька комісій, які проводили перевірку санітарно-гігієнічного стану кімнат, виявляли недоліки й слідкували за їх усуненням, а також слідкували за раціональним використанням електроприладів. Протягом канікулярного періоду у корпусах та гуртожитках проведено генеральне прибирання. Здійснено ряд поточних ремонтних робіт у навчальних корпусах та аудиторіях.

  4. Декани факультетів доповіли про стан успішності студентів, які мають державні пільги  і гарантії щодо призначення соціальних стипендій. Документи студентів, які вже написали заяви, відправлені до управління місцевого соцзахисту.

  5. Про проведену роботу з ліквідації заборгованості студентами за надання освітянських послуг у І семестрі доповіли декани факультетів.

Ольга Науменко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ

bioOne splash logo

cul-online

polpred

Scopus

 repozitari

 

tempus 188x60 pedrpesacom баннер nodots   lWVYpU0C4wg  и т.д. 1