Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 16 січня 2017 року, розглядалися наступні питання:

1. Про стан виконання ліцензійних обсягів та кадрового забезпечення спеціальностей підготовки фахівців.

Перший проректор Валерій Хомич охарактеризував забезпечення факультетами  ліцензійних обсягів  спеціальностей та дав прогноз по контингенту магістрів  на 2017-2018  навчальний рік.

Керівник навчального відділу Анатолій Брехунець  проаналізував кадрове забезпечення кафедрами спеціальностей відповідно до ліцензійних умов провадження освітньої діяльності.

1. Про забезпечення факультетами виконання нормативно-правового законодавства у навчальному процесі.

Ректор вишу Віктор Коцур проаналізував забезпечення структурними підрозділами законодавства щодо освітньої діяльності та визначив завдання законодавчого забезпечення освітнього процесу відповідно до Закону України  «Про вишу освіту» та інших нормативно-законодавчих актів освітньої діяльності.

Анатолій Брехунець охарактеризував організацію навчального процесу на факультетах, дотримання законодавства на кафедрах університету.

Ольга Науменко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ