Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 30 січня 2017 року, розглядалися наступні питання:

1. Декани факультетів розповіли про програму профорієнтаційної роботи факультетів. Регулярно проводиться організаційно-методична робота з випускниками шкіл та коледжів. Відбувається профорієнтаційне розповсюдження інформації викладачами вишу.

2. Керівник технічно-експлуатаційного відділуОлександр Столяренко доповів про стан економії енергоресурсів у період самостійної роботи студентів та зимових канікул. Він повідомив, що технічні служби регулярно проводять перевірку системи теплопостачання та контролюють використання електричних приладів. Зафіксовано економію по використанню газу, води та електроенергії.

3. Про створення проектних груп для підготовки до участі у грантових програмах розповіли декан фінансово-гуманітарного факультету Тетяна Боголіб та декан педагогічного факультету Наталія Ігнатенко.

4. Головний бухгалтер Ольга Яременко повідомила про результати виконання договірних зобов’язань студентами за надання освітніх послуг у І семестрі.

5. Керівник соціально-гуманітарного відділу Андрій Іващенко ознайомив членів ректорату із планом основних заходів, які відбуватимуться у лютому 2017 року.

Ольга Науменко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ