Інформація від ректорату

На засідання ректорату, яке відбулося 24 січня 2017 року, розглядалися наступні питання:

1. Про стан підготовки до стипендіального забезпечення студентів за підсумками І семестру згідно з рейтинговими показниками їх успішності розповів перший проректор Валерій Хомич. Згідно наказу №6 від 16.01.2017 року «Про організацію стипендіального забезпечення студентів» деканам факультетів потрібно сформувати рейтинги успішності студентів денної форми навчання за відповідними курсами та спеціальностями. Рейтинг успішності студентів вимірюється у балах: від 100 до 60 балів – позитивні оцінки, нижче 60 балів – незадовільні.
         Право на стипендію мають ті студенти, у яких найвищі рейтинги успішності та відсутня академічна заборгованість. До рейтингу не входять  студенти, які мають меншу кількість балів за 60, або заборгованість чи перескладання форми підсумкового контролю знань. До реєстрів на призначення стипендії включаються 45% студентів з найвищими балами, що навчаються за державним замовленням в розрізі курсів і спеціальностей.

З 1 липня 2017 року рейтинг успішності студентів формуватиметься за такими критеріями:

90 % – показник успішності;

10% – активна участь студентів у наукових, спортивних, культурних, громадських заходах.

1. Про забезпечення участі студентів університету у Всеукраїнських студентських олімпіадах та конкурсах наукових робіт доповів проректор з наукової роботи Сергій Рик. Станом на 24.01.2017 року зареєстровано 22 учасники із 19 спеціальностей. Наш навчальний заклад є базовим для проведення конкурсів з історичних наук та олімпіади з географії. 4-7 квітня на базі Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди запланована олімпіада з теоретичної та прикладної психології.

2. Декани факультетів доповіли про хід державної атестації магістрів. За їх словами, атестація проходила згідно розкладу. Ніяких порушень не було зафіксовано. Явка студентів на атестацію була відмінна, успішність досить висока. Апеляцій з боку магістрів не зафіксовано. Багато студентів рекомендовано до аспірантури.

3. Про стан підготовки до випуску магістрів та вручення дипломів повідомив керівник навчального відділу Анатолій Брехунець. Цього року в нашому університеті вперше відбудеться зимовий випуск магістрів. Дипломи магістрів отримають 639 студентів, з яких 441 студент денної форми навчання і 198 – заочної форми навчання. Випуск магістрів заочної форми навчання відбудеться 30 січня, а 31 січня – магістрів денної форми навчання. З відзнакою навчання завершили 20 осіб, з яких 10 студентів денної форми навчання і 10 – заочної форми навчання. Урочистосте вручення студентам червоних дипломів відбудеться 31 січня у залі імені Василя Сухомлинського.

4. Про участь університету в освітянських виставках у 2017 році розповів керівник відділу інформаційних технологій Василь Якуба. У першому півріччі цього року заплановано проведення двох міжнародних освітянських виставок. Перша – «Сучасні заклади освіти», яка відбудеться 16-18 березня в Київському палаці дітей та юнацтва (м. Київ), друга –  «Освіта та кар’єра» проходитиме 6-8 квітня  у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ).

Василь Володимирович закликав представників факультетів та структурних підрозділів закладу подавати інформацію, яка буде представляти наш університет на міжнародних виставках.

Ольга Науменко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ