Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 19 грудня 2016 року, розглядалися наступні питання:

1. Ректор університету Віктор Коцур повідомив членів ректорату про проведення конференції трудового колективу, яка відбудеться 23 грудня об 11.00 в Актовій залі університету. На порядок денний буде винесено звіт ректора за 2016 рік.

2. Завідувач кафедри політології Володимир Вакулич розповів про підписання угоди про співпрацю з Польським університетом імені Яна Длугоша. З березня 2017 року розпочинається співпраця з Польським університетом імені Яна Длугоша, планується обмін студентами та викладачами.

3. Про результати підсумкового тестового контролю доповів керівник навчально-наукового центру тестових технологій і моніторингу якості освітніх технологій Анатолій Лоха. Тестовий контроль проходив згідно розкладу, технічних збоїв не зафіксовано. Декани факультетів доповіли про підсумки І семестру та якісні показники успішності студентів денної форми навчання.

4. Керівник соціально-гуманітарного відділу Андрій Іващенко розповів про роботу, яка буде проводитися у  канікулярний період зі студентами, що потребують соціального захисту. Студентам пропонують перегляд кінофільмів, вечори відпочинку, відвідання дитячого реабілітаційного центру «Мрія Переяславщини», військової частини у селі Дівички та інше. Також ознайомив і з планом заходів з нагоди відзначення новорічно-різдвяних свят.

5. Про режим роботи університету в період новорічно-різдвяних свят проінформував проректор університету Валерій Хомич. Він наголосив, що у зв’язку зі святкуванням Нового року та Різдва Христового згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року вихідними днями вважати 31-2 січня та 7-9 січня.

6. Про ліквідацію заборгованості студентами за надання освітянських послуг та проживання в гуртожитку доповіла головний бухгалтер Ольга Яременко.

Ольга Науменко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ