Інформація від ректорату
  1. Про хід підсумкового тестового контролю та якісні показники успішності студентів денної форми навчання проінформували керівник навчально-наукового центру тестових технологій і моніторингу якості освітніх технологій Анатолій Лоха та декани факультетів. Анатолій Лоха зауважив, що тестовий контроль проходить згідно складеного розкладу. Декани усіх факультетів та працівники відділу тестових технологій і моніторингу якості освіти кожного дня здійснюють контроль явки студентів на тестування. Декани факультетів доповіли, що успішність на сесії різна, але явка студентів хороша, скарг не зафіксовано.

2. Про стан підготовки до випуску магістрів проінформував керівник навчального відділу Анатолій Брехунець. Дипломи магістрів одержать  626 студентів, з яких 444 студенти денної і 182 особи заочної форми навчання. Випуск магістрів заочної форми навчання відбудеться 30 січня, а 31 січня – магістрів денної форми навчання. З відзнакою навчання завершили 40 осіб.

3. Начальник відділу кадрів Людмила Погрібна ознайомила членів ректорату з графіком відпусток та підвищенням кваліфікації на 2017 рік.

4. Декани факультетів доповіли про проведену роботу з ліквідації заборгованості студентами за надання освітянських послуг та проживання у гуртожитках.

Ольга Науменко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ