Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 28 листопада 2016 року, розглядалися наступні питання:

1. Про участь університету в реалізації міжнародних заходів з академічної мобільності доповіла декан педагогічного факультету Наталія Ігнатенко. Вона зазначила, що 28 листопада педуніверситет імені Григорія Сковороди відвідала делегація із університету Гаріка Масаріка (Чехія). Відбувся симпозіум на якому студентів та викладачів університету було ознайомлено із Міжнародними програмами. 29 листопада до університету завітає керівник відділу грантових проектів університету Гаріка Масаріка (Чехія) Віолета Осухова. Для студентів та викладачів планується проведення  англомовного семінару по питанням інклюзивної освіти. Після робочого семінару відбудеться зустріч із викладачами вишу.
  2. Про відзначення 294-річниці з дня народження Григорія Сковороди проінформував  доктор філологічних наук, професор Микола Корпанюк. Він повідомив, що 5 грудня в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід присвячений 294 річниці від дня народження Григорія Сковороди. Творчі дарунки Григорію Сковороді вручатимуть студенти факультетів університету та викладачі. На захід запрошуються представники всіх колективів університету. Початок заходу о 14.00.
  3. Про хід підсумкового тестового контролю успішності студентів та якісні показники успішності студентів ознайомив керівник навчально-наукового центру тестових технологій і моніторингу якості освітніх технологій Анатолій Лоха. Він наголосив, що тестовий контроль розпочався вчасно і проходить згідно розкладу. Під час здійснення тестового контролю порушень та збою технічних засобів не зафіксовано. Представники деканатів та центру тестування на тестовому контролі присутні. Явка студентів задовільна.
  4. Про напрями роботи з реалізації програми енергоефективності розповів начальник технічно-експлуатаційного відділу Олександр Столяренко. Він зазначив, що на даний час в гуртожитку металопластикові вікна переведені на зимовий період. Ведеться робота по утепленню дерев’яних вікон. Буде створено комісію, яка регулярно проводитиме перевірку системи теплопостачання та контролю використання електричних приладів.
  5. Головний бухгалтер Ольга Яременко доповіла про стан виконання студентами договірних зобов’язань з надання освітянських послуг.
  6. Керівник соціально-гуманітарного відділу Андрій Іващенко ознайомив членів ректорату із планом заходів на грудень 2016 року.

Ольга Науменко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ