Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 31 жовтня 2016 року, розглядалися наступні питання:

1. Про стан забезпечення мобільності студентів та міжнародної складової у роботі структурних підрозділів ознайомили декани факультетів.

2. Про порядок звітування з наукової роботи за 2016 рік розповів проректор з наукової роботи Сергій Рик. Згідно наказу №173 від 21 жовтня 2016 року «Про підведення підсумків наукової та науково-педагогічної діяльності університету за 2016 рік та формування проекту плану науково-дослідних робіт на 2017 рік» завідувачам кафедр вишу, керівникам навчально-наукових центрів, завідувачам навчально-методичних лабораторій, завідувачу відділу аспірантури, керівникам наукових шкіл необхідно до 21 листопада підвести підсумки наукової діяльності за поточний рік, виконання тематичних планів НДДКР, що фінансувалися за рахунок держбюджету, кафедральних тем, що виконувалися науково-педагогічними працівниками кафедр, планів роботи навчально-наукових центрів, навчально-методичних лабораторій, наукових шкіл. Звітні матеріали подати в паперовому та електронному варіантах фахівцю навчально-науковому відділу Сергію Ващенку.

3. Ректор вишу Віктор Коцур наголосив, що відповідно до наказу №137 від 8 вересня 2016 року деканам факультетів, кураторам академічних груп, черговим, комендантам гуртожитків необхідно робити обхід кімнат, перевіряти стан електричних приладів, здійснювати контроль за підтриманням належного санітарного стану, проводити виховні бесіди зі студентами з метою посилення безпеки мешканців гуртожитку та контролю за дотриманням санітарних норм.

4. Про підсумки участі університету у VIII Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті»  повідомив керівник відділу інформаційних технологій Василь Якуба. Цього року вона відбувалася 25-27 жовтня в Київському Палаці дітей та юнацтва спільно з ІV Міжнародною виставкою «WorldEdu-2016». Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» - найбільш представницький і професійний захід в освітньому просторі нашої країни, який спрямований на презентацію, обмін досвідом, узагальнення та поширення інноваційних досягнень, набутих у практичній діяльності навчальних закладів, використання міжнародних освітніх новацій, ознайомлення із засобами навчання, проектами та програмами.

Цьогоріч у  форумі взяли участь 538 навчальних закладів із 24 регіонів України, Канади, США, Чехії, Великобританії, Польщі, Словенії, Франції, Болгарії та інших країн. У рамках роботи виставки-форуму були запропоновані програми навчання в Україні та за кордоном, організовані майстер-класи, відбувся ряд конференцій, презентацій, під час яких провідні наукові та педагоги із різних держав мали можливість обмінятися передовим досвідом. Надзвичайно приємно, що здобутки колективу Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди привернули неабияку увагу відвідувачів, а його професіоналізм був гідно оцінений організаторами виставки.

За результатами виставки Переяслав-Хмельницький педагогічний університет імені Григорія Сковороди здобув Диплом І ступеня у номінації «Соціальне партнерство в контексті модернізації національної освіти».

1. Керівник соціально-гуманітарного відділу Андрій Іващенко ознайомив членів ректорату із планом основних заходів, які відбудуться в листопаді.

Ольга Науменко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ