Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 26 вересня 2016 року, розглядалися наступні питання:

1. Перший проректор університету Валерій Хомич доповів про заходи щодо підвищення рейтингу прозорості в діяльності університету. Рейтинг прозорості є одним із багатьох механізмів забезпечення якості вищої освіти і демонструє, наскільки університет готовий бути відкритим та інформувати студентів і викладачів про діяльність вишу через сайт. Рейтинг прозорості знаходиться на контролі Міністерства освіти і науки України. Прозорість університету оцінюється за такими складовими: адміністративна прозорість, фінансова прозорість, стратегічне планування, інформування про працевлаштування вступників. Членами ректорату було обговорено та внесено пропозиції щодо підвищення рейтингу прозорості в діяльності вишу.

2. Про роботу з малочисельними академічними групами розповів керівник навчального відділу Анатолій Брехунець. Він ознайомив присутніх з листом Міністерства освіти і науки України №1/9-496 від 16.09.2016, у якому повідомляється про механізм роботи з малочисельними академічними групами. З цією метою запропоновано розроблення гнучких навчальних планів, індивідуалізацію роботи зі студентами, налагодження реальної міжуніверситетської співпраці та побудови моделей реального вільного вибору дисциплін студентами. Крім того, Міністерство розглядатиме за поданням керівництва вищих навчальних закладів можливість переведення таких студентів за їх згодою на навчання за спорідненими спеціальностями з метою укрупнення академічних груп. У виключних випадках Міністерство не заперечуватиме щодо переведення студентів з малочисельних академічних груп до інших навчальних закладів, що спроможні створити умови для навчання студентів за обраною спеціальністю.

3. Декани факультетів озвучили пропозиції щодо надання платних освітянських послуг.

4. Декан філологічного факультету Оксана Свириденко  надала інформація про забезпечення участі у проведенні VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. По університету буде підготовлено наказ щодо участі у цьому конкурсі.

5. Про хід підготовки до V Всеукраїнського історико-культурологічного форуму «Сікорські читання» проінформував керівник навчально-наукового центру усної історії Тарас Нагайко. Відкриття форуму відбудеться 17 жовтня в актовій залі вишу. Анонс заходів буде розміщено на сайті університету.

Ольга Науменко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ