Інформація від ректорату

На ректораті, який відбувся 20 вересня 2016 року, розглядалися наступні питання:

1. Про оптимізацію структурних підрозділів університету доповіли ректор Віктор Коцур та начальник відділу кадрів Людмила Погребна. Вони повідомили, що оптимізація відбуватиметься з метою скорочення витрат по спецфонду. За словами Людмили Миколаївни, було прийнято рішення об’єднати окремі структурні підрозділи, перевести діяльність лабораторій, наукових центрів на громадські засади. Повністю оптимізація буде завершена до 1 жовтня. Готується наказ щодо обмеження відряджень. Людмила Погребна також представила проект наказу про реорганізацію структурних підрозділів університету.
  2. Керівник відділу інформаційних технологій Василь Якуба проінформував, що 15 вересня на сайті Міністерства освіти і науки України було оприлюднено Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2017 році та ознайомив присутніх із певними новаціями цього документу.
  3. Про підсумки круглого столу “Перспективи подальшого розвитку системи загальної середньої освіти” розповіла декан педагогічного факультету Наталія Ігнатенко. За її словами, 16 вересня за круглим столом у Комітеті Верховної Ради України з питань науки і освіти відбулася зустріч освітян різних регіонів України. Директори шкіл, представники вищих педагогічних навчальних закладів, науковці Національної академії педагогічних наук України конструктивно обговорювали проекти "Концепції середньої загальноосвітньої школи України" та Концептуальних засад реформування середньої освіти "Нова українська школа". У Порівняльному аналізі концептуальних документів активну участь взяли представники батьківської громадськості, сільських шкіл, директори різнопрофільних шкіл і колегіумів.
  4. Інформацію про забезпечення участі університету у Міжнародних освітянських виставках довів до відома Василь Якуба. Він наголосив на тому, що у першому семестрі 2016-2017 навчального року відбудуться дві Міжнародні освітянські виставки: 25-27 жовтня і 17-19 листопада.  Факультетам рекомендовано підготувати матеріали для участі у номінаціях цих виставок.

Людмила Левченко, Сергій Зражевський

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ