Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 12 вересня 2016 року, розглядалися наступні питання:

1. Завідувач навчального відділу Анатолій Брехунець розповів членам ректорату про підсумки Другого Всеукраїнського з’їзду вищих навчальних закладів державної форми власності. Він повідомив, що 9 вересня 2016 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся Другий Всеукраїнський з’їзд вищих навчальних закладів державної форми власності. На з’їзді були присутні 391 делегат із 232 ВНЗ України державної форми власностіНа початку засідання Віце-прем'єр-міністр з гуманітарних питань В'ячеслав Анатолійович Кириленко привітав учасників та наголосив: «Питання освіти для Уряду сьогодні є першочерговим. На шляху до євроінтеграції ми маємо говорити про свої здобутки та пам’ятати, що Україні є чим пишатися у сфері освіти». У результаті голосування серед 11 претендентів до складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти обрано:

1. Гурака Руслана Васильовича  – 220 голосів;

2. Бондарчука Сергія Миколайовича – 183 голоси.

2. Про організацію навчального процесу в аспірантурі доповіла завідувачка аспірантури та докторантури Антоніна Розсоха. За її словами, із 15 вересня розпочинається навчання в аспірантурі. Відповідно до Умов прийому та Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії до навчання в аспірантуру будуть зараховані аспіранти очної (денної, вечірньої) та заочної форм навчання. Навчання в аспірантурі буде проводитися згідно навчальних планів, які розроблені відповідними проектними групами по кожній спеціальності.

3. Відповідольний секретар прийльманої комісії Василь Якуба та декани факультетів ознайомили зі станом роботи із впорядкування контингенту студентів. До 15-го вересня потрібно завершити процедуру по укладанню договорів на контрактну форму навчання.

4. Керівник  навчально-наукового відділу Сергій Кикоть проінформував про формування плану наукових конференцій та семінарів на 2017 рік. Завідувачі кафедр до першого жовтня повинні подати у навчально-науковий відділ свої пропозиції.

Людмила Левченко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ