Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 05 вересня2016 року, розглядалися наступні питання:

1. Завідувач навчального відділу Анатолій Брехунець ознайомив членів ректорату з організаційно-методичним забезпеченням навчального процесу у  2016-2017 навчальному році, яке викладено у наказі по університету «Про організацію та проведення  2016-2017 навчального року».

2. Про підсумки роботи українсько-датського табору та напрями вдосконалення міжнародної діяльності доповіла Оксана Ковтун. Вона наголосила, що міжнародний відділ університету організував для гостей круглі столи, семінари, диспути, культурні та оздоровчі заходи. Студенти із Данії були вражені теплим прийомом та гостинністю делегації, яка їх приймала. Маємо надію, що й наші студенти зможуть відвідати Данію та інші країни Європейського Союзу.

3. Проректор з НПР Валерій Троценко повідомив про стан поселення студентів у гуртожитки, який буде тривати ще до десятого вересня. У перший гуртожиток поселено 398 осіб, а у другий — 363. Дванадцятого вересня ректорат університету проведе перевірку стосовно поселення студентів.

4. Про стан виконання договірних зобов’язань за надання освітніх послуг повідомила головний бухгалтер Ольга Яременко.

5. План основних заходів на вересень висвітлив керівник соціально-гуманітарного відділу Андрій Іващенко.

Людмила Левченко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ