Інформація від ректорату

На розширеному засіданні Вченої ради та ректорату, яке відбулося 29 червня 2016 року, розглядалися наступні питання:

1. Завідувач навчального відділу Анатолій Брехунець виніс на розгляд присутніх  критерії  кадрового забезпечення освітньої діяльності у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університету імені Григорія Сковороди». Анатолій Іванович детально охарактеризував стан забезпечення наукової та професійної активності викладачів кафедр університету на 30.06. 2016 р., повідомивши, що показник рівня наукової та професійної активності викладачів становить 84%. Критерії кадрового забезпечення було затверджено Вченою радою (протокол №10 від 29.06.2016 року).
  2. Ректор Віктор Коцур наголосив на тому, що на кожній кафедрі повинні обговорити нові критерії. Також із 1 вересня 2016 року запроваджується система «Антиплагіат».
  3. Анатолій Іванович доповів про результати підсумкової державної атестації випускників вишу. Він повідомив, що успішність та якість  о.к.р.  «Бакалавр»  й «Спеціаліст» відповідають вимогам підготовки фахівців. Було озвучено результати підсумкової атестації у розрізі структурних підрозділів університету та участь випускників у наукових дослідженнях. Анатолій Брехунець озвучив загальні зауваження та пропозиції голів ЕК по підсумковій атестації випускників 2016 року. Зауваження стосувалися організаційної, теоретичної, практичної  та наукової підготовки випускників.
  4. Заступник відповідального секретаря приймальної комісії Сергій Закопайло повідомив, що 21 червня за ініціативи Міністерства освіти і науки України на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбулася нарада-семінар з питань організації і проведення прийому на навчання вступників до вищих навчальних закладів. Зустріч зібрала освітян з різних регіонів України.Основним предметом обговорення були зміни та нововведення для вишів та вступників згідно нового Закону «Про вищу освіту», який набрав чинності першого січня 2016 року. З пояснювальною інформацією виступили, зокрема, Перший заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун та директор департаменту вищої освіти Ігор Шаров. Про перебіг та особливості цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій. Заходи подібного інформативного спрямування, в першу чергу, направлені на  те, щоб вступна кампанія 2016 була проведена професійно, прозоро і відкрито. Сергій Анатолійович зауважив, що зміни, які стосуються правил прийому до університету будуть опубліковані на сайті вишу.

Людмила Левченко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ