Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 18 квітня 201року, розглядалися наступні питання:

1. Ректор Віктор Коцур повідомив, що 18 квітня в університеті відбудеться засідання круглого столу «Освіта України в ХХІ столітті: соціально-гуманітарні виклики і пріоритети розвитку на Київщині». Круглий стіл відбудеться за участі голови Київської обласної адміністрації Максима Дмитровича Мельничука, Василя Григоровича Кременя —Президента Національної академії педагогічних наук, доктора філософських наук, професора, органів влади, науковців.
  2. Керівник відділу інформаційних технологій Василь Якуба розповів членам ректорату про підсумки участі університету у XXVІІ Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра — 2016». Наголосив на тому, що цей різноплановий виставковий захід було присвячено вищій освіті в Україні та за кордоном.
     У ході виставки відбулася презентація вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних програм, програм обміну студентами та учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді, проведення семінарів та «круглих столів» з питань подальшого розвитку системи освіти, міжнародного співробітництва та впровадження сучасних інноваційних освітянських технологій. Наш університет здобув почесне звання «Лідер вищої освіти України» та був нагороджений Гран-прі у номінації «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки».
  3. Відбулася презентація результатів наукової роботи за 2015 рік фінансово-гуманітарного факультету та відділення післядипломної освіти. Доцент В’ячеслав Різник з використанням слайдів надав інформацію про наукову роботу фінансово-гуманітарного факультету. Було представлено держбюджетну та ініціативну тематику, інформацію про аспірантуру, наукові фахові видання, участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях, міжнародну співпрацю, публікації в науково метричних базах даних, роботи переможців Всеукраїнських студентських конкурсів та олімпіад, міжнародних конкурсів і олімпіад молодих вчених та студентів.  Доцент Тетяна Білобровко ознайомила членів ректорату із результатами наукової роботи відділення післядипломної освіти.

Людмила Левченко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ