Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 4  квітня 201року, розглядалися наступні питання:

1. Ніна Обертій представила членам ректорату оновлений сайт бібліотеки. Ознайомила із базою даних, яка містить повну інформацію про друковані видання професорсько-викладацького складу, розповіла про інформаційні ресурси бібліотеки, формування електронної бібліотеки та порядок доступу до неї. Детально пояснила яким чином формується університетський електронний репозитарій. Наголосила на тому, що бібліотека активно розвивається як інформаційний центр, орієнтований на входження до світового інформаційного простору. Тут постійно відбуваються презентації нових книг, вернісажі творів мистецтва, зустрічі з відомими людьми, науковцями, літераторами, митцями. Бібліотека працює у тісному контакті з громадськими організаціями та об'єднаннями, творчими спілками, ЗМІ.
  2. Керівник навчально-наукового центру тестових технологій і моніторингу якості освітніх технологій Анатолій Лоха ознайомив присутніх із результатами перевірки ведення журналів академічних груп та обліком знань студентів денної форми навчання. Подібні перевірки будуть проводитися регулярно.
  3. Відповідальний секретар приймальної комісії Василь Якуба повідомив, що День відкритих дверей заплановано на дев’яте квітня. За його словами, кожен факультет готує на цей день певні заходи, які входять до загальної програми.
  4. Про благоустрій закріплених територій розповів Олександр Столяренко. Він озвучив обсяг виконаної роботи, а саме: обрізка кущів та дерев, ремонт огорожі, прибирання «Стогніївського шляху» та прилеглих до нього територій. Ознайомив членів ректорату із рядом робіт, які заплановані на квітень.

Людмила Левченко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ