Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 28 березня 2016 року, розглядалися наступні питання:

1. Керівник наукового відділу Сергій Кикоть ознайомив членів ректорату із тематичним планом НДР університету на 2016 рік, який було затверджено на Вченій раді університету 22 лютого 2016 року. Тематичний план включає 5 наукових тем, а саме: три — фундаментальні,  дві — прикладні.
  2. Про організацію та проведення наукового, культурно-мистецького проекту «Золоті обереги вічності» розповіла декан педагогічного факультету Наталія Ігнатенко. Вона повідомила, що 24 березня в університеті стартував науковий, культурно-мистецький проект «Золоті обереги вічності». Захід був присвячений 30-річчю університету й включав у сценарій концертної програми виступи лауреатів та переможців міжнародних конкурсів музичного та пісенного мистецтва у різних жанрах. Перед численною публікою показували свій талант викладачі і студенти Київського коледжу культури і мистецтв, Київського університету ім. Бориса Грінченка, Дніпропетровської консерваторії ім. М. Глінки, Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського. Наш університет представив виступ хору педагогічного факультету, яким керує доцент Анатолій Мартинюк. Серед поважних гостей були присутні Демиденко Олександр Степанович – поет, член Національної спілки письменників України; Куценко Микола Данилович – композитор, диригент; Андрієць Дмитро — співак; науковці, які супроводжували виконавців.
  3. Наталія Вікторівна повідомила членам ректорату підсумки VІІ Всеукраїнського вокального конкурсу «Весняні наспіви», який проходив 25 березня на базі нашого університету. Організатором конкурсу виступила кафедра мистецьких дисциплін. На мистецьке змагання у вокальній майстерності з’їхалось багато молоді з усіх куточків України. Виступи вокалістів оцінювали у двох номінаціях: народна та естрадна пісня. Журі враховувало змістовність, художню виразність, технічну досконалість, сценічну культуру виконання та інші критерії при виконанні музичних творів.
  4. Олексій Гончаренко розповів присутнім про організацію проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з географії. Наголосив на тому, що організаційний комітет готує програму олімпіади таким чином, щоб  вона стала для учасників поштовхом до активізації науково-дослідної діяльності, а час проведений у нашому стародавньому місті подарував незабутні враження.
  5. План основних заходів на квітень висвітлив керівник соціально-гуманітарного відділу Андрій Іващенко.

Людмила Левченко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ