Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 21 березня 201року, розглядалися наступні питання:

1.  Завідувач навчального відділу Анатолій Брехунець виніс на розгляд членів ректорату проект наказу МОН України про затвердження Переліку основних предметних спеціалізацій підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 014 «Середня освіта (за предметними спеціалізаціями)», за якими здійснюється формування та розміщення державного замовлення та поєднання спеціальностей в системі підготовки педагогічних кадрів. Під час обговорення було внесено ряд пропозицій, які буде надіслано до Міністерства освіти України.
  2. Декан історичного факультету Борис Дем’яненко доповів про результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з історичних наук, який проходив 17 березня на базі нашого вишу. За його словами, на конкурс було запрошено двадцять сім студентів із двадцяти семи вищих навчальних закладів. З’явився на конкурс 21 студент. П’ять студентів отримали дипломи першого ступеня, 8 — другого,  решта — третього ступеня. Апеляцій не поступило.
  3. Відповідальний секретар приймальної комісії Василь Якуба запропонував провести 9 квітня День відкритих дверей. Він наголосив на тому, що потрібно детально продумати програму Дня відкритих дверей, розмістити її на сайті вишу, розіслати в школи, ліцеї, училища та ін.
  4. Василь Якуба розповів про участь нашого університету у Сьомій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти — 2016». Міжнародна освітня виставкаоб’єднала учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості національної освіти, розвитку міжнародних освітніх і науково-технічних проектів та надала можливість обмінятися досвідом і думками між колегами, контактами та закласти фундамент для подальшої співпраці. А майбутні абітурієнти мали унікальну можливість ознайомитись з особливостями вступу до навчальних закладів, вибору майбутньої професії, бакалаврських і магістерських програм, підготовчих університетських курсів і дізнатися щодо специфіки здобуття освіти в Україні та за кордоном. ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» отримав Гран-прі у номінації «Лідер вищої освіти України».

Людмила Левченко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ