Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 14 березня 201року, розглядалися наступні питання:

1. Ректор університету Віктор Коцур повідомив присутнім, що 31.05.2016 року в університеті відбудуться вибори ректора. Віктор Петрович озвучив основні положення із наказу про організаційне забезпечення виборів ректора.
  2. Вчений секретар університету Алла Зленко ознайомила членів ректорату із порядком присвоєння вчених звань науково-педагогічним працівникам. Вона наголосила, що згідно наказу Міністерства освіти та науки України від 14 січня 2016 року (№13) визначено механізм присвоєння науковим і науково-педагогічним працівникам вчених звань вченими радами вищих навчальних закладів або вченими (науково-технічними) радами наукових установ. До відома членів ректорату доведено основні критерії оцінки науково-педагогічної або наукової діяльності здобувачів вчених звань. Детальніше із цією інформацією можна буде ознайомитися на сайті університету
  3. Про формування вартості надання платних освітніх послуг на 2016-2017 навчальний рік розповів перший проректор Валерій Хомич. За його словами, формування вартості надання освітніх послуг здійснювалося спільно із плановим відділом та працівниками бухгалтерії. Вартість навчання за ступенями бакалавр та спеціаліст буде підвищено в середньому на 5%. Щодо магістрантів, то для них  плата за навчання залишиться без змін, але продовжиться термін навчання до 1,5-2-х років. Проживання за гуртожиток становитиме 3 тисячі 300 гривень.
  4. Про стан обліку  відвідування та успішності студентів денної форми навчання проінформував керівник навчально-наукового центру тестових технологій і моніторингу якості освітніх технологій Анатолій Лоха. Він зауважив, що працівники його відділу кожного тижня здійснюють моніторинг явки студентів на заняття. Подібні перевірки будуть проводитися регулярно, включаючи перевірку електронних журналів.
  5. Проректор з НПР Валерій Троценко звернув увагу на дотримання заходів безпеки в університеті та гуртожитках. Наголосив, що останнім часом в Україні почастішали випадки проявів насильства, тому потрібно посилити безпеку та пильність в стінах університету. У минулому семестрі фахівці та представники Міністерства надзвичайних ситуацій України проводили зі студентами лекції щодо поводження із вибуховими пристроями, виявлення небезпечних предметів та ін. У наступному семестрі ця робота буде продовжуватися. Із працівниками охорони було проведено ряд інструктажів щодо виявлення вибуховонебезпечних предметів. Куратори мають провести подібні інструктажі по техніці безпеки зі студентами академічних груп.

Людмила Левченко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ