Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 02 березня 2016 року, розглядалися наступні питання:

1. Декан історичного факультету Борис Дем’яненко доповів про стан підготовки до проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з історичних наук. За його словами, стан підготовки до ІІ туру доходить до завершення. Вищезгаданий конкурс проходитиме 17-18 березня на базі нашого університету. Отримано 106 робіт із 56-ти вишів. Рецензію робіт завершено, відібрано 27 осіб, які безпосередньо будуть брати участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з історичних наук. Їм та їхнім керівникам надіслано повідомлення про участь у конкурсі. Також надіслано повідомлення тим студентам, які не братимуть участь у цьому конкурсі. Створено організаційний комітет, який займається безпосередньо підготовкою та організацією наукового заходу.
  2. Про кошторис університету на 2016 рік розповіла головний бухгалтер Ольга Яременко. Вона ознайомила членів ректорату із постійним кошторисом, озвучила суми, які передбачені на заробітну плату, стипендії, придбання медикаментів, оплату різноманітних послуг та ін. Повідомила, що у поточному році передбачено підвищення заробітної плати із 1 травня та із 1 грудня. Даний кошторис буде розміщено на сайті університету.
  3. Ректор університету Віктор Коцур виніс на розгляд присутніх питання дотримання чинного законодавства працівниками нашого вишу. Наголосив увагу на тому, що сфера достовірної інформації має дуже широкий спектр, а саме: об’єктивність оцінювання знань студентів, результати семестрового, поточного та тестового контролю, протоколи на подання стипендії, контингент студентів, рішення Вчених рад, ректоратів, наявність площ, забезпечення науковими працівниками навчального процесу, використання аудиторного фонду та наявних фінансових і матеріальних ресурсів тощо. Закликав керівників структурних підрозділів надавати достовірну інформацію, яку потребує Міністерство освіти.
  4. Про підсумки університету у ІІ Міжнародній професійній спеціалізованій виставці «ЗНО — 2016. Освіта в Україні. Освіта за кордоном» розповів керівник відділу інформаційних технологій Василь Якуба. За результатами виставки Переяслав-Хмельницький педагогічний університет імені Григорія Сковороди здобув диплом Лауреата Гран-прі у номінації «За незламно тверду та непохитну відданість національній педагогічній освіті».
  5. План основних заходів на березень висвітлив керівник соціально-гуманітарного відділу Андрій Іващенко.

Людмила Левченко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ