Інформація від ректорату

На розширеному засіданні ректорату, яке відбулося 09 лютого 2016 року, розглядалися наступні питання:

1. Завідувач навчального відділу Анатолій Брехунець розповів про забезпечення участі у конкурсному відборі членів науково-методичних комісій МОН України. Наказом Міністерства освіти і науки України від 26.01.2016 року №53 оголошено конкурсний відбір членів науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України. Строки подання документів претендентів до складу науково-методичних комісій (підкомісій) з 8 по 26 лютого 2016 року. Пропозиціїпо кандидатурах від факультетів та кафедр до складу науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки Українипотрібноподати до 10 лютого 2016 р. у навчально-виробничий відділ університету.

2. Про стан готовності навчальних корпусів та гуртожитків до початку ІІ семестру доповів проректор з НПР Валерій Троценко. Він зауважив, що було створено кілька комісій, які проводили перевірку санітарно-гігієнічного стану кімнат, виявляли недоліки й слідкували за їх усуненням, слідкували за раціональним використанням електроприладів. Протягом канікулярного періоду у корпусах та гуртожитках проведено генеральне прибирання. Здійснено ряд поточних ремонтних робіт у навчальних корпусах та аудиторіях.

3. Начальник технічно-експлуатаційного відділу Олександр Столяренко повідомив, що технічні служби регулярно проводять перевірку системи теплопостачання та контролюють використання електричних приладів. Зафіксовано економію по використанню газу та води, а стосовно використання електроенергії — перевищення.

4. Було презентовано освітньо-професійну програму підготовки магістра з менеджменту на відділенні післядипломної освіти, яку представила декан, кандидат економічних наук, доцент Тетяна Білобровко; презентовано освітньо-професійні програми спеціальностей природничо-технологічного факультету, які представив декан, доктор історичних. наук, професор Олексій Гончаренко; факультет фізичного виховання — представив декан, доктор історичних наук, професор Віктор Куйбіда. Освітньо-професійні програми спеціальностей філологічного факультету презентувала декан факультету, кандидат філологічних наук, доцент Оксана Свириденко.

Людмила Левченко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ