Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 20 січня 2016 року, розглядалися наступні питання:

1. Завідувач навчального відділу Анатолій Брехунець виніс на розгляд членів ректорату проект порядку запровадження спеціалізацій підготовки фахівців.
  2. Із особливостями формування бюджету університету на 2016 рік ознайомила присутніх головний бухгалтер Ольга Яременко. Вона повідомила, що в університеті діє тимчасовий кошторис, за яким фінансування передбачено на перший квартал поточного року.
  3. Про проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт доповів керівник наукового відділу Сергій Кикоть. За його словами, конкурс буде проводитися у березні-квітні 2016 року. Визначено терміни відправки студентських наукових робіт у базові навчальні заклади.
  4. Про участь університету в освітянських виставках у 2016 році розповів керівник відділу інформаційних технологій Василь Якуба. У першому півріччі цього року заплановано проведення трьох міжнародних освітянських виставок. Перша – 25-27 лютого, друга – 17-19 березня, третя – 14-16 квітня. Василь Володимирович закликав факультети та структурні підрозділи закладу подавати інформацію, яка буде представляти наш університет на міжнародних виставках.

Людмила Левченко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ