Інформація від ректорату

На засіданні ректорату, яке відбулося 12 січня 2016 року, розглядалися наступні питання:

1. Завідувач навчального відділуАнатолій Брехунець доповів про критерії та порядок формування структури освітньо-професійних програм. До відома членів ректорату доведено орієнтовні критерії та структуру освітньо-професійних програм, формування ОПП випусковими кафедрами.
  2. Анатолій Брехунець повідомив про нормативно-методичне забезпечення навчального процесу в модульному навчальному середовищі. Він зауважив, що керуватися новими ліцензійними умовами впровадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти буде можливим після затвердження їх Кабінетом Міністрів. Комісією буде проведено перевірку нормативно-методичного забезпечення кафедр.
  3. Керівник відділу інформаційних технологій Василь Якуба проаналізував стан самостійної роботи студентів заочної форми навчання у модульному навчальному середовищі. Він наголосив на тому, що 74% студентів-заочників здійснили активацію. Працівники відділу інформаційних технологій постійно здійснюють моніторинг роботи студентів у модульному середовищі.
  4. Начальник технічно-експлуатаційного відділу Олександр Столяренко розповів про роботу технічного персоналу університету в ускладнених природних умовах. Він повідомив, що технічні служби працюють у посиленому режимі. Створено комісії, які регулярно проводять перевірку системи теплопостачання та контролюють використання електричних приладів.
  5. Із результатами анкетування студентів денної та заочної форм навчання ознайомив Анатолій Брехунець. Було опитано близько 200 осіб. Якість надання освітніх послуг на факультетах має достатній рівень (80%). Запровадження електронного модульного контролю позитивно вплинуло на навчальний процес й становить 94%. Забезпеченість необхідними ресурсами для навчання теж знаходиться на достатньому рівні (73%). Із заходами по викоріненню хабарництва ознайомлено 70% опитуваних. Під час літньої сесії відбудеться повторне анкетування.

Людмила Левченко

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ