Super User

Super User

5-7 квітня 2017 року в Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізичне виховання».  Участь в Олімпіаді взяли 75 студентів, які представляли 30 вищих навчальних закладів України.

 

Програма Олімпіади включала чотири конкурсні випробування:

1. Творчий конкурс (домашнє завдання) – «реклама спеціальності фізичного виховання» - для популяризації професії вчителя фізичної культури та залучення абітурієнтів до профільних ВНЗ.

2. Практичне завдання «Фізіологічна крива, як показник ефективності уроку ФК».

3. Тестування теоретичних знань з теорії і методики фізичного виховання та медико-біологічних основ фізичного виховання.

4. Круглий стіл «Національна ігрова культура як засіб формування самоідентифікації і патріотизму школярів».

Ректорат університету та факультет фізичного виховання, вітають студента ІІ курсу факультету фізичного виховання, Рижика Романа, та його наукового керівника, доцента Степаненка Володимира Михайловича за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізичне виховання».

А також за кращий виступ на круглому столі «Національна ігрова культура як засіб формування самоідентифікації і патріотизму школярів» був відзначений студент ІІІ курсу факультету фізичного виховання, Василенко Максим, та його науковий керівник, доцент Троценко Тетяна Юріївна.

 

Вітаємо наших студентів та бажаємо нових наукових здобутків і перемог!

 

12 квітня на стадіоні Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди  відбулась відкрита першість із кросу пам’яті директора спортклубу вишу Олега Шульги. Вже за традицією на ці змагання приїхали молоді легкоатлети зі всієї Київщини. Відкриваючи змагання, декан факультету фізичного виховання Віктор Куйбіда зазначив, що Олег дуже любив  «королеву спорту» – легку атлетику, а особливо стипль-чез (біг пересіченою місцевістю). В середині 1990-х він закінчив переяславський інститут і очолив у ньому спортклуб. У жовтні 2012 року, проживши лише 40 років, він пішов із життя. Викладачі та студенти в пам’ять про нього організували університетський турнір. З минулого року організатори, дещо змінивши формат, до участі у змаганнях запрошують кращих юних легкоатлетів області.

На бігові доріжки університету цьогоріч вийшло більше сотні легкоатлетів. Дівчата змагалися на дистанції 500 метрів. Визначали переможця у кожному забігу. Спочатку на бігову доріжку вийшла команда обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту з Білої Церкви. Переможниця цього забігу Наталя Данилюк із Білоцерківського спортивного ліцею задала тон подальшим забігам. Утім її результат 1 хв. 14,8 секунди так і не змогли перевершити. Потім змагались між собою школярі, вихованці ДЮСШ. Тут найкращий результат – 1 хв. 22,4 сек. – показала Настя Волошиненко із Борисполя. У студентському забігу перемогла студентка 1 курсу факультету початкової освіти Тетяна Болсунівська, її результат 1 хв. 21,04 секунди. У забігу студентів факультету фізвиховання, як і минулого року, не було рівних студентці 4 курсу, члену збірної Київщини з легкої атлетики Олександрі Сидор, її результат 1 хв. 15,4 сек.

Юнаки змагались на дистанції 1000 метрів. Серед ліцеїстів найшвидше із результатом 2 хв. 46,5 сек. подолав дистанцію Богдан Харитонов. Серед школярів, вихованців ДЮСШ, переміг борисполець Андрій Рудий з результатом 2 хв. 34 сек. Серед студентів найшвидшим із результатом 2 хв. 40 сек. виявився першокурсник історичного факультету Борис Данилюк. Серед студентів факультету фізичного виховання із дещо гіршим результатом – 2 хв. 43,6 сек. – переміг також першокурсник Едуард Стогній.
Усі переможці та призери нагороджені кубками, медалями та грамотами.       

Цього року журі присудили перше загальнокомандне місце легкоатлетам міжфаку (факультетів, окрім фізкультурного). Вони отримали великий чемпіонський кубок.

Спонсорами змагань стали ректорат і профспілкова організація вишу, випускники університету,  друзі Олега Шульги: майстер спорту міжнародного класу Олександр Аракелян, майстер спорту Анатолій Різник, кандидати в майстри спорту Володимир Коноваленко, Олександр Ладик, Роман Колесник. Всі команди від міського голови Тараса Костіна отримали солодкі призи – торти.

Інформацію надав Володимир Набок

 

Середа, 19 квітня 2017 11:26

Відкритий турнір з волейболу

6 квітня  2017 року в спортивних  залах  КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького» та ДНЗ "Богуславський ЦПТО"  відбувся Відкритий турнір серед юнаків та дівчат з волейболу, присвячений 50–річчю нашого навчального закладу. Всього було представлено 8 команд.

За результатами змагань серед юнаків перемогу здобули:

1 місце – ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Г.Сковороди»;

2 місце - КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького»;

3 місце - Таращанський агротехнічний коледж;

4 місце - Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж;

За результатами змагань серед дівчат місця розподілилися  таким чином:

1 місце - КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького»;

2 місце - ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Г.Сковороди»;

3 місце -  Канівська ДЮСШ;

4 місце- Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж.

Найкращим гравцем турніру серед юнаків було визнано  Ярийчука Сергія (студента 21 групи спеціальності  «Фізичне виховання»), серед дівчат - Шикоряк Каріну (студентку  21 групи спеціальності  «Фізичне виховання»). Дирекцією коледжу команди-переможці були нагороджені кубками і дипломами.

Бажаємо успіхів нашим студентам у подальшому спортивному житті!

 

6 квітня у рамках Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Теоретична та прикладна психологія» в бібліотеці вишу відбулася зустріч із відомим психологом, доктором психологічних наук,  професором, головним науковим співробітником відділу педагогічної психології і психології праці Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, головним науковим співробітником лабораторії психології творчості Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН УкраїниВалентином Рибалкою. На заході були присутні студенти, викладачі, колектив університетської книгозбірні, поціновувачі психології.

    Сферою наукових інтересів Валентина Рибалки є вивчення та дослідження теоретичної, прикладної і практичної психології, психології особистості, психології праці і професійної підготовки, а також педагогічної та вікової психології.

Серед найвагоміших наукових результатів  відомого психолога – створення психологічної теорії особистості, що спирається на модель тривимірної, поетапно конкретизованої психологічної структури особистості, а також розробка концепції розвитку творчо обдарованої особистості, культурологічних та аксіологічних аспектів психології честі та гідності особистості, особистісного підходу в психології праці та професійної підготовки. Ним створено «Опитувальник розвитку особистості та впливу її властивостей на інтелект».

Валентин Рибалка  автор понад 420 наукових робіт з психології.  Він є членом редколегій п'яти наукових журналів психолого-педагогічного спрямування. За його науковим керівництвом захищено 14 кандидатських і 1 докторська дисертації.

З вітальними словами до гостей зустрічі звернулися декан факультету педагогіки та психології Ліана Яценко та директор університетської бібліотеки Ольга Шкира.

Під час зустрічі були розглянуті надзвичайно важливі питання, які є досить актуальними в наш час. Зокрема, особистісні ресурси духовного та фізичного здоров’я педагогічних працівників та студентської молоді. Надзвичайно цікавою та цінною для всіх була розповідь відомого психолога про духовні цінності, а саме: добро, красу, істину, віру, надію, любов, світогляд, життя і людину та багато іншого. Розглядалися питання щодо методичних проблем психології.

Час зустрічі збіг непомітно, але хотілося продовжувати й далі подорожувати своїм внутрішнім світом, відкривати в собі можливості чи обмеження. Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері. На згадку про таку яскраву подію Валентин Рибалка подарував бібліотеці вишу свої книги.

Ольга Науменко

5 квітня в Переяслав-Хмельницькому педагогічному університеті імені Григорія Сковороди знову лунав щирий та гучний сміх. Адже цього дня відбувся довгоочікуваний фінал КВН «КУБОК РЕКТОРА – 2016-2017 року».

    У фінальному поєдинку зустрілися аж шість команд: «Петрик П’яточкін», «Без прописки» «Обережно, гаряче!»«Зі смаком та ароматом»«Знайомі обличчя» та «Ганкуліч». Гра була досить запеклою, адже між собою змагалися досить сильні команди.

Гру  оцінювало професійне журі – люди, у яких з почуттям гумору все гаразд, а багато з них раніше самі грали в КВК. Почесне журі працювало у такому складі: надійні помічники ректоравишу – Лариса Бутович та Денис Мірошниченко, учасник команди «Лисий і Левада»,  редактор кубку КВН – Ярослав Головкін, перший заступник голови райдержадміністрації – Юрій Бобровнік та колишній учасник команди «Одна за всіх», директор фізкультурно-оздоровчого комплексу ДОЗ «Славутич» – Валерій Підгурський. Лічильну комісію представляли найкращі математики університету Ірина Кривчук та Анастасія Тимощук.

Під час запеклої боротьби учасники мали можливість показати свої вміння у таких конкурсах: «Фристайл», тобто вільний стиль, на тему «Все файно», «Біатлон» під назвою «Новини», «Музичний конкурс», «Відеоконкурс», де команди показували короткий трейлер до фільму чи серіалу,  який самі і знімали та «Домашнє завдання», що мало кумедну назву «Цирк на дроті».

Своїми жартами, запальними танцями та веселими сценками команди викликали у глядачів сміх, який переходив у справжній регіт, сльози та шалені овації. Щирий і дружелюбний зал щоразу підтримував новоспечених акторів бурхливими оваціями.

Всі команди показали надзвичайно високий рівень підготовки. Цього року обрати найкращого було досить важко. Але  в  кожній грі, фестивалі чи конкурсі є певні переможці. Тому журі оголосило свій вердикт.

У результаті запеклої боротьби перемогу та кубок ректора виборола команда «Знайомі обличчя», котра набрала 21 бал. Друге місце здобула команда «Петрик П’яточкін» (20,3 бали). Цій команді не вистачило всього 0,7 бали до перемоги. Третє місце посіла команда «Ганкуліч» (17,5); четверте – «Зі смаком та ароматом» (17 балів); п’яте місце дісталося команді «Обережно, гаряче»(16,9) та шосте – «Без прописки» (16, 8 бали).

Фінальна гра з КВН проходила за спонсорської підтримки ректора університету Віктора Коцура, «вічного студента» Андрія Косьмина, кав’ярні «Еклер», дитячого оздоровчого комплексу «Славутич» та профспілкового комітету університету.

Також було відзначено і персональні номінації. Відкриттям сезону стала учасниця команди «Обережно, гаряче!» – Тетяна Васіянова. За номінацію «Кращий дебют сезону» нагороджено команду «Обережно, гаряче!». Кращою квн-щицею стала Вікторія Степанчук (команда «Обережно, гаряче!»), а кращим квн-щиком цьогорічної гри визнано Ельдара Долу (команда «Петрик П’яточкін»). У номінації «Актор сезону» перемогу здобув Іван Бакунець (команда «Ганкуліч»).  Приз за номінацію «Кращий жарт» отримала команда «ДЦП». Це вперше за історію гри КВН було нагороджено команду, яка не потрапила до фіналу, а грала в першій півфінальній грі.

Всі команди отримали солодкі подарунки та призи.

Фінал пройшов дуже яскраво та весело, адже хлопці та дівчата доклали максимум зусиль, щоб гідно закрити сезон КВН 2016-2017 року.

Після запеклої боротьби  квн-щики поділилися враженнями від гри:

Вікторія Степанчук (учасниця команди «Обережно, гаряче!»):

- Я дуже задоволена грою. Виступати на одній сцені з КВКщиками, які вже не перший рік борються за кубок, дуже престижно. У моєї команди є 3 номінації. Я дуже пишаюся своїми дівчатами: Анною Шекоян, Юлею Колибабою, Тетяною Васіяновою, Надією Мороз та нашою запрошеною юною зірочкою Ларою Яремою. Також хочу висловити вдячність нашій сценаристці Діані Макаренко та звукооператору Ользі Молоновій за терпіння та дуже вдалу гру. Ми змогли довести, що жіноча команда та гумор можуть бути адекватними та цікавими глядачеві. Думаємо всім за підтримку.  Для нас це велика перемога, навіть  не зважаючи на те, що ми не переможці фіналу.

Максим Левченко (учасник команди «Зі смаком та ароматом»):

   – Гра в КВН - це не так легко, як на перший погляд може здатись глядачеві, але в нього безперечно варто грати. Адже не можна передати словами тих відчуттів, коли ти щоразу виходиш на сцену і даруєш людям радість і можливість хоч на кілька годин забути про свої буденні проблеми і турботи та щиро посміятись.  Ці моменти дійсно варті тих довгих днів та ночей підготовки, написання жартів та виснажливих репетицій.

    Фінальна гра, особисто мені, очікувано принесла лише неймовірно позитивні враження. Наша команда щиро старались здивувати  глядачів, готувала лише найвідбірніші жарти, здебільшого місцевої тематики. Як у нас вийшло - судити глядачеві.

   Ми щиро вітаємо команду "Знайомі обличчя", яка так довго йшла до свого чемпіонства і нарешті отримала свій омріяний Кубок!

Дмитро Кравченко (учасник команди «Знайомі обличчя»):

Перемога була по-справжньому напруженою, оскільки всі команди були надзвичайно сильними.  Команда «Знайомі обличчя» відіграла свій останній сезон у  такому складі. Хочемо подякувати всім редакторам, журі, глядачам за підтримку і віру в нас. Ми довго йшли до перемоги і врешті-решт перемогли!

Молодим командам наші вітання! Нехай розвиваються рухаються вперед, адже КВН – це фабрика, яка формує універсальні особистості і розвиває в нас кращі якості.

Ольга Науменко,

фахівець соціально-гуманітарного відділу вишу

Протягом 5-6 квітня в Переяслав-Хмельницькому педагогічному університеті імені Григорія Сковороди відбулася толока із благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану території університету.

Попередньо був створений штаб, який розробив план прибирання та розподіл обов’язків.

Слід зауважити, що в 1991 році проректор тодішнього Переяслав-Хмельницького філіалу Київського державного педагогічного інституту імені О. М. Горького Іван Стогній ініціював побудову пішохідної доріжки через луг та спорудження місточка через річку Трубіж, аби навпростець сполучити вулицю Шевченка – одну із центральних вулиць Переяслава-Хмельницького із університетським містечком. Цю доріжку назвали в честь її засновника – Стогніївським шляхом. І ось вподовж уже 17 років студенти вишу після того як зійде сніг, завжди виходять на генеральне прибирання пішохідної доріжки. Цей рік не став виключенням.

Прибирати  Стогніївський шлях вийшли викладачі кафедри філософії, студенти фінансово-гуманітарного факультету, факультету педагогіки та психології, факультету фізичного виховання, природничо-технологічного факультету, історичного, педагогічного та філологічного факультетів. Очолив прибирання завідувач кафедри філософії Іван Петрович Стогній.

Спілкуючись та розповідаючи кумедні історії, молодь згуртувалася й виконувала покладені на неї завдання. Студенти весело та завзято прибрали територію Стогніївського шляху та низової території Переяслав-Хмельницького університету дендропарку «Трубіж» обсягом 48 га землі від сміття та очистили від бур’янів, а також територію довкола  магазину «Любава» та гуртожитків.

Завдяки клопотанням професора, академіка, першого ректора вишу  Івана Петровича Стогнія працівники РЕСу полагодили електропроводи та замінили нові лампочки на електричних стовпах. Тепер шлях освітлюється і по ньому дуже зручно ходити.

Працювали всі завзято, дружно, тому що всіх об’єднала одна ціль – зробити нашу Alma Mater ще кращою! Через деякий час територія засяяла чистотою. Сміття було так багато, що прибиральники не змогли порахувати наповнені непотребом пакети.

Студенти були захоплені ідеєю зустрітись разом не тільки в час навчання, але й попрацювати дружно на свіжому повітрі.

                                 Ольга Науменко

Четвертого квітня в актовій залі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди відбулася зустріч із кандидатом технічних наук, доцентом, деканом факультету підготовки офіцерів запасу Національного університету оборони України імені Івана Черняховського Вадимом Марценківським.  Вже декілька років між  Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського та Переяслав-Хмельницьким університетом імені Григорія Сковороди діє угода співпраці. У підписаній угоді сферами взаємодії були визнані: співробітництво в питаннях військово-патріотичного виховання молоді, обмін досвідом у галузі сучасних педагогічних методик, спільне проведення наукових заходів, реалізація спільних видавничих проектів, обмін науковими, навчальними та іншими матеріалами, що  представляють взаємний інтерес, взаємодія в соціально-культурній сфері та сфері підготовки офіцерів запасу.

З вітальним словом до студентів, викладачів, співробітників вишу звернувся полковник запасу Вадим Марценківський, який розповів про роботу очолюваного ним факультету.

Під час лекції студенти ознайомились з умовами прийому на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на 2017 рік.

Вадим Марценківський запросив усіх бажаючих до співпраці з факультетом підготовки офіцерів запасу Національного університету оборони України імені Івана Черняховського і висловив сподівання, що співпраця між навчальними закладами на основі принципів взаєморозуміння та взаємоповаги буде довготривалою і плідною.

Понеділок, 03 квітня 2017 19:42

Вперед до успіху!

Щороку студенти кафедри професійної освіти фінансово-гуманітарного факультету стають переможцями студентських наукових заходів різного рівня. Не є виключенням і 2016 - 2017 навчальний рік.

Нещодавно  з м. Умані  повернулася з перемогою студентка 3 курсу спеціальності «Професійна освіта» (Товарознавство) Анастасія Солончук – учасниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2016/17 н.р. у галузі “Педагогічні науки”.

За результатами другого туру Всеукраїнського конкурсу, який відбувся у березні 2017 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини наукову роботу студентки відзначено Дипломом другого ступеня.

Подяку за високу якість представленої наукової роботи та підготовку переможця конкурсу отримав її науковий керівник – старший викладач кафедри професійної освіти Надія Анатоліївна Різник.

Особливо приємною для колективу кафедри професійної освіти фінансово-гуманітарного факультету університету стала перемога у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/17 навчальному році у галузі “Теорія та методика професійної освіти”, який за традицією відбувався в Українській інженерно-педагогічній академії (м. Харків). Представлена наукова робота студенткою 3 курсу спеціальності «Професійна освіта» (Туристичне обслуговування) Юлією Пищик з проблеми формування мережевої культури майбутнього фахівця викликала неабияку зацікавленість серед учасників, членів галузевої комісії та гостей. Наукових керівників: Марину Григорівну Карпович та доктора педагогічних наук,  професора Ірину Іванівну Доброскок відзначено за високий рівень підготовки переможця конкурсу, активізацію студентської науково-дослідної роботи в Україні.

Інформація кафедри професійної освіти фінансово-гуманітарного факультету

30 березня Переяслав-Хмельницький педагогічний університет імені Григорія Сковороди  гостинно зустрічав своїм майбутніх абітурієнтів. День відкритих дверей – це традиційний щорічний профорієнтаційний захід,  у рамках якого абітурієнти мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання в університеті та зробити перший крок до своєї освіти. До університету вкотре завітали амбіційні і талановиті абітурієнти з Київської, Житомирської, Черкаської, Львівської, Хмельницької, Рівненської, Тернопільської, Закарпатської, Вінницької та інших областей, щоб більше дізнатися про його факультети та особливості цьогорічної вступної кампанії.

Офіційну частину Дня відкритих дверей  відкрив ректор вишу Віктор Коцур.  Він тепло привітав усіх присутніх і звернув увагу на ряд позитивних досягнень у роботі університету. Про особливості цьогорічної вступної кампанії та основні положення вступу абітурієнтам розповів відповідальний секретар приймальної комісії Василь Якуба. Він, зокрема, зупинився на переліку конкурсних предметів та умовах вступу, а також наголосив, що всю детальну інформацію кожен бажаючий може знайти на офіційному сайті університету. Голова студентського активу Богдан Костирко розкрив особливості  студентського життя молоді та розповів про цікаві заходи, які відбуваються в університеті.

У цей день всі охочі мали змогу детально ознайомитися з правилами прийому до навчального закладу та умовами навчання, подивитися відеофільм про університет, оглянути навчальні кабінети і лабораторії, переглянули виставки творчих робіт та досягнень студентів, взяти участь у різних майстер-класах та ін.

Гості охоче ділилися своїми враженнями про університет та планами на майбутнє. Ось враження кількох із них:

Богдан Ємець (м. Переяслав-Хмельницький Київська область):

Вже через декілька місяців закінчую навчання в Переяслав-Хмельницькому професійно-технічному училищі. Планую далі здобувати вищу освіту. Коли дізнався, що в Переяслав-Хмельницькому виші проходитиме День відкритих дверей, вирішив обов’язково відвідати, щоб побачити яке життя в університеті. Найбільше вражає те, що університет компактний, знаходиться в затишному місті. Сподобався дизайн, сучасний ремонт, аудиторії, привітні викладачі. Відразу відчувається, що в ньому панує затишна і приємна атмосфера. На який факультет буду подавати документи ще остаточно не вирішив, але вже поставив перед собою мету, що буду навчатися в цьому навчальному закладі.

Ірина Загребельна (м. Чорнобай Черкаська область):

- Про Переяслав-Хмельницький університет знала дуже давно, адже в ньому навчаються багато моїх друзів на різних факультетах. Спілкуючись з ними, завжди чула лише позитивні відгуки як про викладачів, так і про навчальний процес. Тому немає сумнівів – документи буду подавати до цього вишу. Думаю, що цей університет зможе задовольнити мої потреби і дати мені додаткові знання та гарну практику. 

Анастасія Каджос (Ржищівський гуманітарний коледж):

Переяслав-Хмельницький університет імені Григорія Сковороди, можна сказати, сам прийшов до мене. Одного дня працівники цього вищого навчального закладу  завітали до нашого коледжу і розповіли про всі принади навчання в університеті. Мені сподобалось усе, про що вони розповіли. Очі відразу загорілися. І ось сьогодні  я тут – на Дні відкритих дверей.На власні очі побачила навчальний заклад, подивилася на гуртожитки, пройшлася корпусами.  Дуже подобається те, що сам університет розташований у  затишному, мальовничому місті. Відразу відчувається, що в університеті працює солідний професорсько-викладацький склад, який, впевнена, гарантуватиме міцні і грунтовні знання. Обрала факультет педагогіки і психології.

Віталій Дем’яненко (м. Переяслав-Хмельницький):

- Про педагогічний університет імені Григорія Сковороди знав із самого дитинства, адже я проживаю в цьому місті. Вдома зайшов на сайт вишу  й ще раз усе перечитав та остаточно переконався у тому, що буду подавати документи саме до цього вищого навчального закладу на спеціальність «Дошкільна освіта».  Вважаю, що це чудовий заклад.Для реалізації студента тут є величезні можливості, залишається лише додати власного бажання.

Вікторія Шевченко (м. Бережани Тернопільська область):

- Цей університет порекомендувала мені моя подруга, яка тут навчається. Тому вирішила завітати на День відкритих дверей. Перше, що побачила: привітних людей, які доброзичливо все пояснюють, розказують про всі деталі. Сам університет справляє гарне враження. Такий великий і просторий. Новенькі меблі, чисто. Виступи викладачів були інформативними. Вони дали чіткі відповіді на питання, що цікавили, і допомогли розібратися з усіма нюансами вступної кампанії. Зокрема, привабила можливість участі у конференціях, що організовуються як на базі університету,  так і в інших наукових та навчальних закладах, а також поза межами України. Мрію сюди вступити на фінансово-гуманітарний факультет і докладатиму усіх зусиль, щоб моя мрія здійснилася.

Ірина Капітальчук та Владислава Перчук (с. Стовп’яги Переяслав-Хмельницький район):

- Наші вчителі та друзі, які вже тут навчаються завжди відгукувалися позитивно про цей вищий навчальний заклад. Тому зраділи можливості побачити його на власні очі. Коли їхали сюди, то навіть не очікували такої яскравої та теплої зустрічі. Приємно, що викладачі піклуються про наше майбутнє.

З перших хвилин перебування в ньому він нас зачарував.Плануємо подавати документи саме до Переяслав-Хмельницького університету імені Григорія Сковороди на факультет педагогіки та психології, щоб стати частинкою його великої сім’ї.

Ольга Науменко,

фахівець соціально-гуманітарного відділу вишу

Сторінка 1 із 14

 

tempus 188x60 pedrpesacom баннер nodots   lWVYpU0C4wg  и т.д. 1