Super User

Super User

 З 25 по 29 травня в місті Харків проходив Чемпіонат України з сумо серед молоді та дорослих. За збірну команду Київської області виступало 14 переяславців. Одинадцять із них приїхали додому з медалями різних ґатунків

Бронзовими призерами чемпіонату стали студенти Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди: Віталій Самійленко, Юлія Загура, Катерина Панченко, Наталія Кондратюк, Сергій Зінченко та Марина Круглова. Срібні медалі вибороли Вікторія Царук (викладач кафедри спортивних дисциплін та туризму вишу), Інна Куріленко, Оксана Бабич. Золоту медаль та звання чемпіонки у своїй ваговій та віковій категорії отримала Ірина Чорнобай. Абсолютною чемпіонкою у тяжкій вазі стала Іванна Березовська. Шість спортсменів виконали норматив Кандидата в Майстра спорту України.
    Вітаємо тренера Сергія Безкоровайного та його вихованців з успішними виступами на змаганнях та бажаємо подальших перемог.

Прес-служба  університету

31 травня відзначають Всесвітній день без тютюну. В Переяслав-Хмельницькому педагогічному університеті імені Григорія Сковороди відбулася акція «Обміняй цигарку на цукерку»,  в ході акції студентам було запропоновано відмовитися від своєї згубної звички палити, обмінявши цигарки на цукерки. Учасники акції відгукнулися на дане корисне починання: багато поміняли сигаретний дим на смак солодощів.

Тому сьогоднішній день – це привід ще раз задуматись, що для кожного з нас важливіше, здоров’я чи сумнівне задоволення? І якщо у когось із людей, що курять десь глибоко дозрівало бажання розпрощатись з тютюном, то чому б не зробити це саме сьогодні?

Прес-служба  Студентської ради

 

1-2 червня 2017 року відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Бібліотека в інформаційно-освітньому середовищі: інформаційні ресурси, технології, проекти», який був організований за сприяння директора Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського НАПН України, члена-кореспондента НАПН України, доктора педагогічних наук, професора Лариси Березівської та директора бібліотеки Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, заслуженого працівника культури України Ольги Шкири.

У заході взяли участь понад 100 осіб – представники Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, науковці ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського, фахівці бібліотеки ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», директори та фахівці національних, спеціалізованих та провідних освітянських бібліотек, методисти, бібліотекарі професійно-технічних і загальноосвітніх навчальних закладів, педагогічні працівники, члени Президії Української бібліотечної асоціації.

1 червня  у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В.О. Сухомлинського відбулося засідання круглого столу «Упровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи освітянських бібліотек», де відбулась плідна дискусія щодо застосування ліцензованих друкованих таблиць УДК та винайдення фінансових можливостей забезпечення даними таблицями освітянські бібліотеки.
       2 червня  продовження семінару відбувалось на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». З вітальним словом до гостей звернувся ректор вишу Віктор Коцур, який побажав усім професійної творчої атмосфери та приємного перебування на гостинній Переяславській землі. Також Віктор Петрович виконав почесну місію – нагородив  відзнакою Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди  «Медаль Григорія Сковороди» доктора педагогічних наук, професора, директора ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського Людмилу Березівську, завідувача відділу науково-методичного забезпечення діяльності мережі освітянських бібліотек ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського Ірину Хемчян та доктора наук із соціальних комунікацій, завідувача відділу науково-бібліографічної інформації  Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського  Тетяну Добко.

На семінарі були обговорені наступні питання: сучасні тенденції формування національного інформаційного простору; Інформаційні ресурси мережі освітянських бібліотек Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України як складник національного інформаційного простору; Координування й кооперування діяльності освітянських бібліотек у науково-інформаційному забезпеченні наук про освіту; Бібліотеки та соціальні медіа: нові можливості; Бібліотеки як інтегратори і поширювачі біографічного знання; Проектна діяльність бібліотек; Бібліотечно-інформаційне забезпечення освітнього процесу; Мережевий бібліотечно-інформаційний сервіс: сучасні вимоги, пріоритети, тенденції розвитку; Інноваційна діяльність бібліотек. Бібліотечні технології; Європейський досвід для бібліотек України; Роль бібліотечних асоціацій у розвитку бібліотечної галузі України та інші.

Надзвичайно цікавими були доповіді кандидата історичних наук, доцента Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Ярослави Сошинської, яка представила свою доповідь за темою «Діяльність освітянських бібліотек у контексті цілей сталого розвитку ООН до 2030 року»; кандидата наук із соціальних комунікацій, директора бібліотеки Київського університету імені Бориса Грінченка Тетяни Опришко, яка доповіла про інтернаціоналізацію науки та зростання публікаційної активності як одне зі стратегічних завдань сучасної бібліотеки. Вікторія Копанєва, кандидат історичних наук, директор наукової бібліотеки Національної академії керівних кадрів культури і мистецтва у своїй доповіді висвітлила профіль науковця в Google-Академії.

Під час дискусій було наголошено на нагальній потребі прискорення темпів перетворення освітянських бібліотек у мультиресурсні, мультисервісні науково-інформаційні центри інтеграції, опрацювання та цілеспрямованого поширення бібліографічної, реферативної, аналітичної, повнотекстової наукової інформації, які здатні максимально повно задовольняти стрімко зростаючі інформаційні потреби наукової та освітньої сфери.
        Друга частина семінару була присвячена презентації в русі. Директор книгозбірні Переяслав-Хмельницького вишу імені Григорія Сковороди Ольга Шкира провела інформаційно-насичену екскурсію творчими та освітньо-бібліотечними середовищами університету.

       У рамках бібліотечного форуму діяли книжкові виставки  авторських видань викладачів університету, різноманітні художні виставки, з якими всі могли ознайомитися. Приємним музичним подарунком став виступ інструментального ансамблю «Берізки» під керівництвом викладача Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди Тамари Лисенко, які зачарували гостей грою на скрипці та баяні.  
         Після завершення наукового зібрання  гості форуму мали можливість відвідати музеї міста Переяслава-Хмельницького.

Бібліотечний форум пройшов яскраво, цікаво та незабутньо для кожного учасника.

Ольга Науменко,

фахівець соціально-гуманітарного відділу вишу

22 травня до Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди вкотре завітала почесна гостя університету із Німеччини, президент Німецько-українського наукового об’єднання (НУНО), доктор філософії, професор, член-кореспондент УВАН, Почесний академік АН ВШ України Дарина Тетерина-Блохин з сином Валентином та невісткою Ольгою. Візит пані Дарини до Переяслава невипадковий, адже саме в Переяслав-Хмельницькому педагогічному університеті 22-23 травня відбувалася Міжнародна наукова конференція «Німецько-українські зв’язки: минуле, сучасне та перспективи розвитку взаємовідносин», яка була присвячена одразу декільком ювілейним датам: 15 річчю від Дня смерті українського літературознавця, театрознавця, професора Українського вільного університету та Людвіг-Максімільянс університету в Мюнхені, громадського і політичного діяча, члена проводу Організації українських націоналістів, автора багатьох наукових праць, вченого європейської величини Юрія Бойка-Блохина, 10-літтю діяльності Німецько-українського наукового об’єднання імені професора Юрія Бойка-Блохина, 10-літтю заснування Архіву-Музею родини Блохин при Переяслав-Хмельницькому університеті імені Г. Сковороди та ювілею професора пані Дарини Блохин.

Організаторами конференції виступили Німецько-українське наукове об’єднання імені професора Юрія Бойка-Блохина, фонд та музей родини Блохин у Переяслав-Хмельницькому педагогічному університеті і бібліотека вишу.

З вітальним словом до усіх присутніх звернулася Дарина Блохин, яка подякувала за багаторічну співпрацю з Переяслав-Хмельницьким університетом імені Григорія Сковороди  та побажала усім земного щастя. Слова вітання прозвучали від ректора вишу, академіка Віктора Коцура. Він виконав почесну місію – нагородив пані Дарину та її сина Валентина відзнакою університету та медаллю з нагоди 30-річчя Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, а також вручив лист-вітання з нагоди 10-літнього ювілею НУНО в Німеччині, Президентом якого є Дарина Блохин.

Ще одним захоплюючим подарунком для усіх гостей став музичний подарунок від аматорського камерного хору під керівництвом Олени Борисової. У його виконанні прозвучали чудові пісні «Стоїть явір над горою», «Чуєш, брате мій» та «Гай зелененький», які додали усім більш святкового настрою.

До слів-привітань долучилися проректор з наукової роботи Сергій Рик, ректор Ніжинського університету імені М. Гоголя Олександр Самойленко, колишній ректор цього вишу, а також батько Олександра – Григорій Самойленко, український історик, археолог Олександр Колибенко, який від імені адміністрації музею НІЕЗ «Переяслав» вручив пані Дарині подяку за вагомий особистий внесок та багаторічну співпрацю з музеєм, доктор педагогічних наук Ганна Токмань, яка подарувала власні книги та багато інших вітань цього дня прозвучали від гостей.

Надзвичайно несподіваним подарунком для пані Дарини стала книга «Бібліографічний покажчик наукових праць Дарини Блохин» від університетської книгозбірні, яку вручила директор бібліотеки Ольга Шкира.

Після пленарного засідання робота продовжилася по секціях. На секційних засіданнях з концептуальними засадничими доповідями виступили провідні науковці України, доценти, професори.

У рамках роботи конференції діяла виставка видань Дарини Блохин та Німецько-українського наукового об’єднання, з якою всі могли ознайомитися та знайти цікаву інформацію.  

Ввечері на всіх чекала святкова концертна програма від юних артистів університету, яку підготував колектив соціально-гуманітарного відділу.

23 травня відбулося підбиття підсумків конференції. Дарина Блохин подякувала усім за участь та побажала подальшої тісної співпраці.

Конференція пройшла на високому науковому рівні в дусі дискусій та з великим зацікавленням до піднятих питань.

Після плідної роботи учасники наукового зібрання мали змогу завітати з екскурсією до Музею-Архіву родини Юрія та Дарини Блохин, який працює в читальному залі «Чумацький шлях» Переяслав-Хмельницького педагогічного університету. Збережені в ньому архівні матеріали надають вагомі фактологічні відомості про наукову, політичну діяльність Юрія Бойка-Блохина, допомагають повніше і глибше уявити життєву та творчу біографію митця, осягнути велич його постаті в історії, літературі, науці. Також гості нашого вищого навчального закладу відвідали славні музеї Переяслава-Хмельницького та здійснили прогулянку по історичному місту.

Ольга Науменко,

фахівець соціально-гуманітарного відділу вишу

 

23 травня природничо-технологічний факультет Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди відсвяткував свій маленький ювілей – 5 років! З нагоди свята в університеті відбувся святковий концерт.

     З вітальним словом до гостей звернувся декан факультету Олексій Гончаренко, зазначивши:

     – Кожного року наш факультет відкриває свої двері для здібної молоді, яка хоче отримати ґрунтовні та сучасні знання. За короткий час навчання та з перших років роботи факультет стає другим домом. Викладачі дають найголовніше – путівку у життя… Студенти ж – не дають викладачам старіти та сумувати. Факультет, без зайвих, слів може гордитися своїми досягненнями у підготовці фахівців.

      Олексій Миколайович  висловив щиру подяку викладачам факультету за натхненну працю і постійне самовдосконалення, а студентам побажав цілеспрямованості, енергії та успіху в усьому. Також підкреслив, що досягнення факультету – це результат зусиль всієї команди університету. З нагоди свята нагородив почесними грамотами кращих студентів факультету. До вітальних слів долучилися  заступники декана Катерина Ковальська та Олег Хищенко, які побажали студентсько-викладацькому складу взаєморозуміння, спільної продуктивної роботи над майбутніми цікавими проектами, радості від успіхів та досягнень.

Також до вітань долучився новообраний студентський декан факультету Володимир Сонько, побажавши факультетові подальшого процвітання та розумних і талановитих студентів.

Родзинкою свята став святковий концерт підготовлений студентами факультету. Ювілярів вітали заслужений артист України Павло Мережук, український поет і пісняр Олександр Демиденко, який зачитав  вірш-привітання для винуватців свята, випускник факультету, заслужений артист України Ярослав Гавюк та юні артисти університету.

         За приємними вітаннями, спогадами і побажаннями непомітно злетів час святкової зустрічі. День народження природничо-технологічного факультету подарував усім хороший настрій, радісне піднесення і відчуття особистої причетності до справ та життя улюбленого університету.

Хай факультет процвітає здобутками свого колективу на довгі і щасливі роки! 

Ольга Науменко,

фахівець соціально-гуманітарного відділу вишу

 

За таким тематичним спрямуванням 23 травня 2017 року на базі дошкільного навчального закладу (дитячий садок) спеціального типу № 29 «Ластівка» м. Черкаси (відповідно до наказу № 44 від 28.04.2017 нашого вишу) на виконання Закону України «Про вищу освіту» № 1556-VII від 01.07.2014 (ст. 30 щодо створення експериментальних майданчиків) та в рамках реалізації положень угоди про співпрацю з кафедрою педагогіки дитинства і сім’ї Могильовського державного університету ім. А. А. Кулешова (Республіка Білорусь) відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар-практикум. Учасники зазначеного наукового зібрання, а ними були науковцікафедри психології і педагогіки дошкільної освіти нашого університету та кафедри дошкільної освіти та професійного розвитку педагогів КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», практичні працівники дошкільних навчальних закладів (завідувачі, методисти, психологи) м. Черкаси, дошкільного навчального закладу № 7 «Берізка» м. Переяслава-Хмельницького Київської обл., дошкільного навчального закладу № 3 «Смородинка» м. Лубни Полтавської обл. (вказані заклади також уклали угоди про співпрацю з нашим вишем) обговорювали питання, що акумулювалися в темі семінару «Реалізація завдань морального виховання дітей дошкільного віку: калейдоскоп психолого-педагогічного супроводу». Всіх присутніх гостинно зустріла завідувач Єрмоленко Л.О., яка є випускницею факультету педагогіки і психології, спеціальність «Дошкільна освіта». З вітальними словами до присутніх звернулися: методист міського методичного кабінету дошкільної освіти м. Черкаси – Корнелюк Л.П.; декан факультету педагогіки і психології ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» - Яценко Л.В.; заступник декана факультету педагогіки і психології з наукової роботи, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти, науковий керівник дослідно-експериментальної роботи з теми «Я-моральний: особистість дошкільника у сучасному світі» нашого вишу – Лохвицька Л.В.; доктор педагогічних наук, завідувач кафедри дошкільної освіти та професійного розвитку педагогів КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» - Андрющенко Т.К.; вихователь-методист дошкільного навчального закладу № 7 «Берізка» м. Переяслава-Хмельницького Київської обл. - Михайленко О.В.; завідувач дошкільного навчального закладу № 3 «Смородинка» м. Лубен Полтавської обл. - Шимченко Т.А. Вказані останні виступаючі також є випускниками нашого вишу, тож доречним було проведення представниками деканату профорієнтаційної роботи і презентування флаєрів про ті спеціальності, які є на факультеті.

Під час роботи присутні переглянули чотири заняття з дітьми дошкільного навчального закладу (дитячий садок) спеціального типу № 29 «Ластівка» м. Черкаси у різних вікових групах з використанням ляльок-«моральних путівників»: у молодшій групі № 3 «Добре серце маєш – всім допомагаєш» (вихователь Чуднівець Т.М.); у середній групі № 1 «Чому навчають казки» (вихователі Забожко Т.М., Путря С.С.); у середній групі № 5 «Люби свою родину» (вихователь Крохмаль І.Ю.); у старшій групі № 6 «Добрі справи робити і завжди їм радіти» (вихователь Горбенко Н.М.). У блоці теоретико-методичного модуля «Методичний калейдоскоп психолого-педагогічного супроводу морального виховання дітей дошкільного віку» була заслухана доповідь Лохвицької Л. В. «Моніторинг рівня моральної вихованості дошкільника» та обговорені учасниками семінару питання методичного забезпечення технології психолого-педагогічного супроводу морального виховання дітей дошкільного віку. 

Також були підписані угоди про співпрацю між дошкільними навчальними закладами: (дитячий садок) спеціального типу № 29 «Ластівка» м. Черкаси, № 7 «Берізка» м. Переяслава-Хмельницького Київської обл. і № 3 «Смородинка» м. Лубен Полтавської обл. щодо впровадження програми дослідно-ексспериментальної роботи з теми «Становлення основ моральної вихованості у дітей дошкільного віку в умовах освітніх трансформаційних процесів сьогодення».

Загалом на семінарі відбувся конструктивний діалог між науковцями і практиками в аспекті реалізації завдань морального виховання дітей дошкільного віку.

18 травня в конференц-залі імені В. Сухомлинського Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Україна в сучасному європейському просторі в умовах зовнішньополітичних викликів». У роботі конференції взяли участь молоді вчені, аспіранти та студенти провідних вищих навчальних закладів та установ.

Конференція розпочалася з урочистого відкриття, яке здійснив ректор вишу, академік Віктор Коцур, привітавши учасників, гостей та побажавши усім плідної роботи та цікавого дискурсу. На урочистому відкритті також виступили: керівник секретаріату комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Тетяна Блистів, голова ГО «Асоціація професіоналів з національної безпеки» Володимир Колесник, доктор політичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач відділу соціально-політичної історії Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса НАН України Марія Кармазіна, кандидат політичних наук, викладач кафедри міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв Роман Безсмертний та інші.

 Проблематика конференції охопила широкий спектр наукових  питань: громадянське суспільство в умовах євроінтеграційного розвитку; сучасні проблеми політичної системи України, зокрема, проблема співвідношення державної влади на місцях та місцевого самоврядування; система балансу влади у політико-правовій системі України; зміни до Конституції як засіб політичної модернізації України; виборча система як спосіб селекції політичної еліти України; державна служба як форма адміністративно-виконавчої влади в Україні; етнополітичні процеси в Україні в ХХІ столітті; проблеми етнічності у постбіполярній міжнародній системі;  феномен «гібридної війни» та її наслідки для України; інформаційний вимір в умовах «гібридної політики (війни)»; Україна в системі європейської безпеки і співробітництва.

Конференція проходила у формі пленарного та секційних засідань, які пройшли на високому науково-теоретичному рівні, в дусі дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням як молодих вчених, так і студентської молоді.

Після наукового обговорення учасники мали змогу здійснити надзвичайно цікаву подорож історичним містом та відвідати музеї Переяслава-Хмельницького.  

Редакція газети «Педагогічні обрії»

 

  Наукова робота в Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди є невід’ємною складовою частиною підготовки висококваліфікованих фахівців, а характерною рисою вченого є органічне поєднання дослідницьких і педагогічних якостей. Тому вже традиційно з 15 по 23 травня в університеті проходить Всеукраїнський фестиваль науки. Це традиційний щорічний захід, упродовж якого кожен факультет вишу проводить турніри, науково-практичні конференції, олімпіади, круглі столи, конкурси, кафедри готують експозиції своїх науково-методичних здобутків, відбуваються студентські слухання, презентації різних наукових та навчальних програм та багато іншого.  

      Метою проведення наукового фестивалю є подальша популяризація науки, залучення молоді до наукових досліджень, широке інформування суспільства про наукові досягнення й практичні розробки у вищому навчальному закладі, поліпшення контактів між науковими установами та широкою громадськістю, представниками ділових кіл.  У рамках фестивалю, було заплановано проведення багатьох різноманітних за формою й змістом заходів, розрахованих не тільки на науковців, але й на рядових громадян.

        15 травня відбулося офіційне відкриття Всеукраїнського фестивалю науки. Отож, у перший день Всеукраїнського фестивалю науки в університеті відбулася презентація наукових досягнень науковців закладу. Слід підкреслити, що завдяки системі управління якістю освіти в університеті успішно підвищується рівень педагогічної майстерності молодих викладачів, науково-методичного забезпечення науково-дослідної роботи студентів та аспірантів. Університет створює умови для поглибленої наукової підготовки фахівців вищої кваліфікації на засадах взаємодії освіти та науки.

  18 травня в конференц-залі імені Василя Сухомлинського відбулося спільне засідання Вченої ради та ректорату Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, присвячене Дню науки — 2017.

 Розпочалося засідання Вченої ради із надзвичайно приємної події – нагородження ювілейними медалями ветеранів праці та науково-педагогічних працівників – фундаторів університету з нагоди 30-річчя Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди відповідно до наказу №56 від 11.05.2017 року.

       Відкрив урочисте засідання ректор вишу, професор, доктор історичних наук, академік  Віктор Коцур, який наголосив на тому, що нині наука є визначальним чинником прогресу суспільства. З року в рік студентство збільшує свої запити щодо наукових знань. Віктор Петрович ознайомив із програмою засідання, зосередивши увагу присутніх на тому, що на зібранні буде підведено підсумки науково-дослідної роботи в університеті за 2016 рік, обговорено і окреслено перспективи на поточний рік.

     Проректор із наукової роботи Сергій Рик розповів присутнім про сьогодення університетської науки. Його ґрунтовна доповідь містила інформацію про відзнаки, які отримав наш університет на Міжнародних виставках. Сергій Миколайович розповів про фундаментальні дослідження у галузі природничих, суспільних і гуманітарних дисциплін, розвиток держбюджетної тематики, загальний обсяг видань. У доповіді Сергія Рика було широко висвітлено міжнародну діяльність та функціонування електронного архіву університету — інституційний репозитарій.

     Особливо ґрунтовною була доповідь провідного фахівця міжнародних відносин міжнародного відділу Оксани Ковтун. У своїй доповіді вона окреслила перспективи інтернаціоналізації навчально-наукового процесу в університеті. Звернула увагу на основні пріоритети стратегії інтернаціоналізації.

        Голова наукового студентського товариства університету Оксана Луцик підсумувала науково-дослідну роботу студентів за навчальний рік.

       Завершилося засідання відзначенням викладачів та студентів університету. Також було оголошено рейтинг кафедр та факультетів по науковій роботі.

Рейтинг кафедр за 2016 рік:

Місце

Кафедра

Бали

1

Професійної освіти

1309

2

Документознавства

1282

3

Медико-біологічних дисциплін і валеології

1248

4

Фінансів, банківської справи та страхування

1245

5

Історії та культури України

1173

6

Філософії

1100

7

Економіки

957

8

Української лінгвістики і методики навчання

940

9

Педагогіки

832

10

Психології і педагогіки дошкільної освіти

822

11

Географії, екології і методики навчання

815

12

Теорії та методики фізичного виховання і спорту

811

13

Біології і методики навчання

747

14

Обліку і оподаткування

668

15

Політології

645

16

Української і світової літератури та методики навчання

599

17

Освітнього менеджменту та освіти дорослих

573

18

Політичної економії

462

19

Психології

416

20

Соціальної педагогіки і соціальної роботи

345

21

Загальної історії, правознавства і методик навчання

340

22

Теорії і методики професійної підготовки

321

23

Теорії і методики технологічної освіти та комп'ютерної графіки

284

24

Іноземної філології і методики навчання

265

25

Мистецьких дисциплін і методик навчання

262

26

Педагогіки, теорії і методики початкової освіти

249

27

Математики, інформатики і методики навчання

242

28

Практичної психології

234

29

Спортивних дисциплін і туризму

179

30

Спортивних ігор

134

 

Рейтинг факультетів за 2016 рік

Місце

Факультет

Бали

1

Фінансово-гуманітарний факультет

987

2

Історичний факультет

815

3

Природничо-технологічний факультет

610

4

Філологічний факультет

601

5

Факультет педагогіки та психології

528

6

Педагогічний факультет

396

7

Фізичного виховання

347

 

      Фестиваль науки є ефективною, сучасною, інтерактивною формою спілкування науковців з громадськістю. Світ знань не має меж, і перемоги вчених були і будуть предметом нашої національної гордості.

Ольга Науменко,

фахівець соціально-гуманітарного відділу вишу

Фото – Віктора Сокола

 

Указом Президента України №509/2016 від  17.11.2016 року

«Про присудження премій Президента України для молодих вчених 2016 року»

нагороджено

свідоцтвом лауреата премій Президента України для молодих вчених

ІННУ ОЛЕКСАНДРІВНУ ДЕМУЗ,

доктора історичних наук, доцента, завідувача кафедри документознавства,

ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

за роботу 

"Наукові товариства на теренах України ХІХ – початку ХХ ст.: полілог учених і епох"

19 травня 2017 року у приміщенні Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася святкова церемонія вручення дипломів лауреатам Державної премії України та свідоцтв лауреатам премій Президента України для молодих вчених.

Сердечно вітаємо Вас з цією нагодою. Бажаємо Вам, аби доля завжди всміхалась, міцне здоров’я, натхнення і невичерпна енергія були надійними помічниками у вирішенні робочих питань, а домашній затишок і благополуччя створювали атмосферу душевного спокою і рівноваги.

Нехай кожен день приносить Вам радість і задоволення, успіхи і перемогу.

Щастя Вам, здоров’я та всіляких гараздів!

Ректорат, профком,

педагогічний колектив Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди

 

Студенти Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди  вміють не лише гарно та старанно навчатися, а й з користю проводити позанавчальний час. Протягом місяця студенти гуртожитків №1 та №2 танцювали, співали, писали гуморески, готували костюми і проводили репетиції щовечора. Все це було для того, щоб отримати перемогу на конкурсі талантів «Битва гуртожитків», який відбувся 16 травня в актовій залі університету.

Назва «Битва гуртожитків» є символічною, адже ніякої битви насправді не відбувалося, а навпаки — між учасниками панувала дружня атмосфера. Кожен гуртожиток на високому рівні представляв свою майстерність.

А оцінювати виступи талантів випала нагода справедливому журі, до складу якого ввійшли: заступник голови профспілкового комітету вишу Михайло Бойко, викладач кафедри практичної психології  Алла Стеценко, новообрана голова студентської ради університету Ольга Молонова,старшийвикладач кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання Роман Мотузокта екс-голова Студентської радиВладислав Міранович.

Цього дня студенти гуртожитку №1 підготували різножанрову програму: запальний танок,  сольний танець у виконанні Олени Кідріченко, чарівні пісні від Інни Осипчук, поезію, яку продекламувала Дарія Весельська, а Ірина Рибалка зачарувала усіх своїми художніми вміннями, яка за декілька хвилин  намалювала портрет філософа – Григорія Сковороди.  

Команда гуртожитку №2 також підготували пісні у виконанні Вадима Мельника,Ірини Лукашевич, Альони Лисак, українську хореографію, а Карина Вавілова заворожила чудовою поезією абсолютно кожного.

Протягом усього концерту студенти доводили, що на сцені виступають справжні зірки Переяслав-Хмельницького вишу. Кожен номер був неповторним та оригінальним, у кожному — любов до життя, до України, до свого краю і землі, любов до пісні, слова, танцю…    

Визначитися журі, представники якого з гуртожитків кращі з кращих,  було важко, адже всі номери заслуговували найвищих балів. Але, все ж таки, за рішенням журі перемогу здобув гуртожиток № 1.

Тож вітаємо переможців і бажаємо їм подальших творчих успіхів!

Ольга Волочай-Науменко,

фахівець соціально-гуманітарного відділу

Фото – Віктора Сокола

 

Сторінка 1 із 16

 

tempus 188x60 pedrpesacom баннер nodots   lWVYpU0C4wg  и т.д. 1