Середа, 27 грудня 2017 12:45

Відкрита першість міста й університету з футзалу «ХХІ КУБОК БІОЛОГІВ-2017»

(0 votes)

Нещодавно у спортивній залі університету пройшов найпрестижніший на Переяславщині турнір з футзалу. Були запрошенікоманди Київської та Черкаської областей: «ВИПУСКНИКИ-БІОСТАР» м. Бориспіль – Чемпіони Європи серед аеропортів, ФК м. Бровари «Беркут-Легіон» – Володарі суперкубка серед силових структур України та 2 команди університету, представлені студентами факультету фізичного виховання.

У результаті безкомпромісної боротьби чемпіонами стали випускники університету – команда «БІОСТАР», ІІ-місце посіла команда «Студент-1», тренер – доц.. П. Коханець. Бронзові медалі виборола команда «Студенти+викладачі -2», тренер Ю.Кривенко.

Оргкомітет висловлює подяку директору фірми SEMEXВ’ячеславу Саулко та її генеральному директору – Руслану Саулко за щедру спонсорську підтримку!

Read 77 times Last modified on Субота, 30 грудня 2017 21:37