Субота, 04 листопада 2017 22:00

Студентський Хелловін пройшов весело та яскраво

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Моторошні костюми, гарбузи з вирізаними міміками та свічками всередині, страшний грим на обличчі, декорації з фільмів жахів – все це означає, що вже наступило улюблене молоддю свято – Хелловін. У християнській культурі це свято вважається Днем усіх святих. Святкування Хелловіну походить від стародавніх кельтів Ірландії та Шотландії. Традиції свята, яке відносно недавно відзначали лише в США і Канаді, сьогодні поширилися майже усією Європою. Для України свято Хелловін нове, проте з кожним роком воно набуває все більшої популярності серед молоді.

    Як відомо на Хелловін відбуваються тематичні костюмовані вечірки, люди прикрашають свої оселі та будівлі різними атрибутами та вирізають ліхтарі з гарбузів. Таких традицій дотрималися і студенти Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди.

31 жовтня в НЦК «Зустріч» Студентська рада університету організувала та провела тематичну вечірку в стилі Хелловін. На святі всі студенти були у карнавальних костюмах, серед яких були  принцеси, чаклунки, лицарі та багато інших.  Святкова програма заходу була насичена різноманітними конкурсами, цікавими завданнями, які ілюстрували традиції Хелловіну, тому нікому з присутніх не дозволила нудьгувати.

Хелловін для студентства — це чудова нагода весело провести час з друзями та урізноманітнити своє життя. Свято пройшло на високій ноті, супроводжуючись яскравою підтримкою залу, гучними оплесками та дратвовою дискотекою.

Ольга Науменко

 

Read 870 times

 

tempus 188x60 pedrpesacom баннер nodots   lWVYpU0C4wg  и т.д. 1