Понеділок, 04 вересня 2017 13:37

День знань відсвяткували цікавою лекцією від заступника Міністра освіти і науки України Максима Стріхи

(0 votes)

1 вересня в стінахПереяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди відбулася вступна лекція від гостя університету, професора, заступника Міністра освіти і науки України Максима Стріхи на тему "Данте. Світ. Україна", яка зібрала в конференц-залі імені Василя Сухомлинського численну кількість викладачів та студентів. В ході зустрічі Максим Віталійович розповів про життєвий і творчий шлях Данте Аліг'єрі, його вплив на світову культуру, відгук  про твір  автора в українській літературі, та важливість українських перекладів в сегменті української філологічної науки і творення української нації.

Після цікавої розповіді присутні перейшли до дискусії, яка, зважаючи на високу посаду виступаючого гостя, стосувалась сьогодення та перспектив розвитку системи української освіти і науки.

Від імені студентства та молодих вчених ми щиро раді були вітати пана Максима в стінах рідної альма-матер в день початку нового навчального року та сподіваємось на співпрацю та подальші плідні зустрічі!

Прес-служба Наукового товариства університету

Read 280 times Last modified on Середа, 06 вересня 2017 12:31