Субота, 02 вересня 2017 00:00

Щасливої дороги у країну знань!

(0 votes)

З приходом осені настає найчудовіша пора – пора навчання. Це найщасливіші роки у житті кожної молодої людини.

1 вересня на поріг Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди стало молоде поповнення студентів. З цієї нагоди біля центрального корпусу відбулися урочистості, присвячені Дню знань і посвяті у студенти абітурієнтів 2017 року.

Свято розпочалось з урочистої лінійки за участю керівництва, співробітників, студентів та гостей ДВНЗ. Зі словами вітань та побажанням успіхів у навчанні до першокурсників звернувся ректор університету, доктор історичних наук, професор Віктор Коцур. У своєму виступі ректор підкреслив,  що професія вчителя  – від Бога і бути навчителем учителів – найпочесніше ремесло. Віктор Петрович від імені професорсько-викладацького складу університету привітав першокурсників із прийдешнім Днем знань та пообіцяв і надалі примножувати подвиг славетних учителів.

Також студентську молодь в цей святковий день привітав почесний гість свята  – заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха, який у своєму виступі відзначив, що немає благороднішої професії за вчительську, та побажав студентам великої сили волі до опанування знань, особливо в час становлення нової Української Держави.

До вітальних слів з нагоди Дня знань долучилися  також міський голова Тарас Костін, голова райдержадміністрації Андрій Пряхін, професор, завідувач кафедри іноземної мови Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Ганна Турчинова, член Спілки журналістів України Іван Шпиталь.

За багаторічною традицією ректор університету Віктор Коцур вручив першокурсникам символічний студентський квиток та ключ до знань.

Родзинкою свята стали музичні вітання у виконанні Юлії Канбарової, Юлії Жупини, Анастасії Петрової та Азубікє Чіджоке.

Після урочистої лінійки заступник Міністра освіти України Максим Стріха прочитав лекцію для студентів вишу на тему «Данте Аліг’єрі. Світ. Україна».

Таким і запам’ятався університет того дня – світлим, затишним, барвистим і сяючим від теплих посмішок студентства. То нехай Бог дарує всім, хто став частиною його життя, щастя, благополуччя, добробут та процвітання, хай університет завжди буде таким красивим, сучасним і молодим, яким він є сьогодні!

Ольга Науменко,

фахівець соціально-гуманітарного відділу вишу