Понеділок, 24 липня 2017 00:00

Другокурсник Гліб Піскунов – чемпіон Європи U20 з новим юніорським рекордом України!

(0 votes)

Перемогу на чемпіонаті Європи U20 з юніорським рекордом України з метання молота (6 кг) оформив студент факультету фізичного вихованняГліб Піскунов. Основним суперником Піскунова у Гроссето вважався білорус Александр Шиманович, який у квітні цього року у Бресті показав результат 81,73 м. Хто є лідером сектору, Піскунов показав уже в першій спробі, в якій відправив молот на 80,52 м – позначку, до якої впродовж змагань ніхто навіть не наблизився. А далі настав час бити рекорди: 81,48 м у третій спробі і 81,75 м у шостій, заключній. Гліб Піскунов – чемпіон Європи U20 з новим рекордом чемпіонатів і новим юніорським рекордом України!

Ректорат та факультет фізичного виховання вітають спортсмена і його тренера з блискучою перемогою!

Read 50 times